اجراي عمومي" نمايش خاطرات هنرپيشه نقش دوم " با اجراي اين نمايش در جشنواره فجر كاملا متفاوت است.

"هادي مرزبان " كارگردان نمايش " خاطرات هنرپيشه نقش دوم " كه از روز گذشته اول آبان اجراي خود را در تالار سنگلج آغاز كرده است در گفت وگو با خبرنگار هنري " مهر"  گفت: " مصطفي عبداللهي" بازيگر نمايش " خاطرات هنرپيشه دوم " كه در جشنواره در كنار ما بود به دليل بيماري از ايفاي نقش در اجراي عمومي اين نمايش محروم شد. براي گراميداشت و تشكر از زحمات اين هنرمند ما نام او رابه عنوان دستيار كارگردان نمايش " خاطرات هنرپيشه نقش دوم " در بروشور اين اجرا قيد كرده ايم تا بگوييم نام اوهمواره  در كنار اسامي گروه "حركت" ماندگارخواهد بود.
وي گفت : عدم حضور اين بازيگر در اين كار به اجرا لطمه احساسي زد اما چون وقت تمرين زياد بود " محمد عمراني" به خوبي توانست به جاي آقاي عبداللهي از عهده ايفاي  نقش ايشان بر آيد.مرزبان درباره علت تعويض يكي ديگر از بازيگران توضيح داد: آقاي " زهتاب" درگير يك كار تلويزيوني است بنابر اين نتوانست ما را در اجراي عمومي همراهي كند و " به جاي ايشان " شكر خدا گودرزي " بازي مي كنند.
وي اجراي تالار سنگلج اين نمايش را ازاجراي جشنواره كه در سالن اصلي تئاتر شهر بود،متفاوت دانست  و گفت: به خاطر اين تغيير صحنه مجبور شديم كمي ميزانسن ها و دكور را تغيير دهيم و به دليل وقت بسياري كه براي تمرين داشتيم اين اجرا كاملا مناسب تر و متفاوت تر از  اجراي جشنواره شده است  كه البته  ديگر اين تماشاگر است كه بايد در اين باره قضاوت كند.
اين كارگردان در ادامه افزود:  اجرا ي عمومي همه نمايشها با اجراي آن ها در جشنواره  خيلي فرق دارد زيرا در اجراي جشنواره گروه با عجله تنها به فكرآماده شدن و اجرا در روز مشخص شده است وفرصت كافي براي اصلاح و تغييرات لازم ندارد.وي در پايان گفت : تمام بليت هاي نمايش "خاطرات هنرپيشه نقش دوم " تا 4 روز آينده  پيش فروش شده و تاكنون از اين نمايش استقبال خوبي شده است.

 

کد خبر 32761

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha