جبهه پيروان خط امام و رهبري در انتخابات خبرگان هماهنگ با جامعتين عمل خواهد كرد

حبيب الله عسگر اولادي دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري گفت كه شوراي مركزي اين جبهه صبح يكشنبه با محمود احمدي نژاد رئيس جمهوري ديدار مي كند.

به گزارش خبرنگار سياسي "مهر"، عسگراولادي كه عصر امروز در چهارمين مجمع عمومي جبهه پيروان خط امام و رهبري سخن مي گفت، تصريح كرد كه در اين ديدار اعضاي شوراي مركزي نكاتي را در خصوص مسائل مهم روز كشور و دنيا بيان كرده و از نقطه نظرات رئيس جمهور بهره مند خواهند شد.

وي همچنين از محمدرضا باهنر نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي كه در جلسه حضور داشت خواست زماني را براي ديدار شوراي مركزي جبهه پيروان خط امام و رهبري با هيات رئيسه نهاد قانونگذاري اختصاص دهد.

عسگر اولادي در بخش ديگري از سخنانش به انتخابات آتي شوراها و خبرگان اشاره كرد و گفت: ما نياز به انسجام و هم انديشي بين اصولگرايان داريم و شخصيت ها و گروه هاي سياسي اصولگرا بايد در اين راستا تلاش كنند.

وي با تاكيد بر اينكه اكنون دوران انسجام گروههاي اصولگراست، افزود: بايد اين انسجام را تا نزديكي برگزاري انتخابات ادامه دهيم و از دو ماه مانده به انتخابات هماهنگ با آهنگ رهبري و بزرگان نظام همه نيروهاي اصولگرا را به وحدت و هماهنگي دعوت نماييم.

وي با تاكيد بر اينكه خانه احزاب بايد به يك باشگاه سياسي براي احزاب قابل قبول نظام تبديل شود گفت: بايد مخاصمات و كشمكش ها بين احزاب و تشكل ها به رفاقت و تعامل تبديل شود.

دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري متذكر شد: اين جبهه در انتخابات آينده خبرگان هماهنگ با جامعتين عمل خواهد كرد و نامزدهاي جامعه روحانيت مبارز و جامعه مدرسين حوزه علميه قم به عنوان نامزدهاي اين جبهه خواهند بود.

وي در خاتمه از مسئولان جامعتين خواست كه زماني را براي ملاقات شوراي مركزي جبهه پيروان خط امام و رهبري با شوراي مركزي روحانيت مبارز و مدرسين حوزه علميه قم اختصاص دهند تا آنها در زمينه انسجام و هماهنگي به رايزني بپردازند.

کد خبر 327905

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =