مربيان دو تيم استقلال و ابومسلم پس از بازي در گفت و گوي مطبوعاتي و راديو تلويزيوني شركت كردند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

در ابتداي جلسه فيروز كريمي در پاسخ به سوال خبرنگاران مبني بر بازي كند و بي تحرك ابومسلم گفت : پايين آوردن سرعت بازي از جانب ما يك تاكتيك بود چون به هر حال ما دو گل از حريف پيش بوديم و حفظ آن براي ما مهم بود. ضمن اينكه در تمام طول بازي سعي كرديم بازي قشنگ و تماشاگر پسندي را ارايه كنيم و به ضد فوتبال روي نياوريم.
امير قلعه نويي مربي جوان استقلال نيز در اين گفت و گو با تقدير از بازي خوب ابومسلم گفت : دو تيم در اين مسابقه بازي خوب و سراسر سرعتي را در دستور كار داشتند كه موجب شد علاوه بر ردو بدل شدن گلهاي زياد شاهد ديداري جذاب و زيبا از سوي هر دو تيم باشيم.
وي افزود: با اينكه قبل از بازي بارها به آنها تاكيد كردم برد مقابل پرسپوليس را فراموش كنند اما خب در اين مسابقه بارها غرور در بازي بچه ها مشاهد شد ولي در مجموع من از بازي بازيكنان خود راضي هستم.
قلعه نويي در مورد قضاوت اصفهانيان گفت : اگر بخواهم از داوري گلايه كنم سريع مارا به كميته انضباطي احضار مي كنند اما بايد بگويم ما هر وقت مقابل تيمهاي نظامي بازي داشته ايم با مشكل برخورد كرده ايم و در همين بازي داور بارها با سوتهاي بي جا بازي را از حركت انداخت و كمك داور نيز از سرعت بازي عقب بود. من از آقاي دادكان كه از مديران ارزشمند و معتقد فوتبال ما هستند خواهش مي كنم كه در مورد داوري ها حساسيت به خرج دهند تا حقي از تيمها ضايع نشود. استقلال تيمي است كه مرحله گذار را مي گذراند و اگر داوري ها هم براي آن مشكل ساز شوند جبران آن سخت است.
قلعه نويي درادامه گفت : من از بازيكنان خود در مورد اين مساله كه چرا از اول هجومي بازي نكرديد صحبت كردم و از آنها خواستم تا در بازيهاي آينده نيزمانند 20 دقيقه پاياني بازي با ابومسلم بازي كنند. وي وضعيت خط دفاعي استقلال را خوب توصيف كرد و گفت : در اين مسابقه دفاع ما بد بازي نكرد و گلهايي كه خورديم به خاطر اين بود كه مهاجمان و هافبك هاي ما نتوانستند عمل پرسينگ را خوب اجرا كنند وگرنه من از عملكرد خط دفاعي تيم رضايت دارم.

در حاشيه .... در حاشيه

در جريان اين گفت و گوي مطبوعاتي داود عابدي ، خبرنگار شبكه خبر تلويزيون از نمايندگان مطبوعات خواست كه اگر سوالي ندارند فرصت را در اختيار شبكه هاي تلويزيوني قرار دهند كه اين كار با اعتراض نماينده روابط عمومي فدراسيون فوتبال ( نويد مجدي ) رو به رو شد كه با پادر مياني مطبوعاتي ها اين قضيه ختم به خير شد.

کد خبر 32824

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha