امكانات سرمايشي كوي در فصل امتحانات ارتقا مي يابد / ارزاق خشك در اختيار دانشجويان دختر قرار مي گيرد

مديركل كوي دانشگاه تهران از تخصيص ارزاق خشك به دانشجويان دختر كوي دانشگاه تهران براي اولين بار در ايام تعطيلات پايان ترم و امتحانات خبر داد و گفت: فاز اول اعطاي ارزاق خشك به دختران اختصاص يافته است و فاز بعدي به پسران تعلق مي گيرد.

مهندس "علي فرهادي" در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي مهر با بيان ابن خبر گفت: با وجود اينكه بخش عمده اي از دانشجويان ساكن كوي دانشگاه در ايام تعطيلات پايان ترم به شهرستان مي روند و به خانواده رجوع مي كنند ولي كوي دانشگاه وظيفه دارد كه در ايام تعطيلات پايان ترم نيز پذيراي دانشجويان باشد.

وي افزود: با وجود اينكه غذاي كوي دانشگاه از كيفيت مناسبي برخوردار است ولي در ايام امتحانات سعي مي شود تا كيفيت غذا بهتر شود و دانشجويان بتوانند با انرژي كافي و فكر راحت اين ايام را سپري كنند. 

مدير كل كوي دانشگاه تهران در خصوص سيستم سرمايشي كوي همراه با گرم شدن هوا گفت: خوابگاه جمالزاده، مجتمع شهيد چمران، ساختمان شماره 8، خوابگاه رسوليان يزدي و فاطميه ها كه جديدالاحداث هستند اتاق به اتاق از كولر برخوردارند. در ساير ساختمان هاي خوابگاهي نيز سعي شده است كه در راهروي طبقات تعدادي كولر نصب شود.

کد خبر 332116

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =