معاون استاندار تهران و فرماندار كرج اظهار داشت: در آينده نه چندان دور در برخي زمينه ها همچون احداث مدرسه و خوابگاه در سطح كشور بي نياز خواهيم شد ، بنابراين بهتر است از هم اكنون خيرين را به سمت ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي سوق دهيم.

احمد ضيايي در حاشيه كارگروه ستاد ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي به خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر در كرج گفت: دستگاههايي اجرايي در كرج زير بار فشارهاي كاري كمر خم كرده اند و با امكانات و بودجه هاي يك شهرستان كوچك كلانشهر 2 ميليون نفري را اداره مي كنند ، در چنين شرايطي ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي نيازمند كمكهاي غير دولتي است.

وي خاطر نشان كرد: بسياري از خيرين مي توانند با همكاري و همفكري ، بار قابل توجهي از روي دوش دولت بردارند و در اين كار بايد آنان را تشويق و ضرورت ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي را تشريح كرد.

فرماندار كرج تصريح كرد: حتي اگر بخش خصوصي مراكزي را به قصد انتفاع تاسيس كند به نفع دولت است و كمك شايان توجهي به اين بخش از امور خواهد شد.

وي يادآور شد: شهر كرج به دليل نزديكي به پايتخت و نيز وصل بودن شهرستانهاي اطراف به آن با مشكلات زيادي در خصوص ساماندهي آسيب ديدگان اجتماعي مواجه است و بخش خصوصي و خيرين بازوي توانمندي براي شهرهايي از قبيل كرج خواهند بود.

ضيايي اظهار اميدواري كرد: پيشنهاد وي به عنوان طرحي جدي مورد نظر مسئولان ذيربط واقع شود و در زمينه محقق كردن اين امر فرهنگ سازي لازم صورت گيرد.

کد خبر 333280

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha