يك عضو انجمن طلاب و دانشجويان مشهد معتقد است عدم برنامه ريزي صحيح و تعدد قوانين و مصوبه هاي شتابزده بزرگترين علت تورم اقتصادي است.

به گزارش  خبرنگار"مهر" در مشهد، حيدر رحيم پور ازغدي كه روز گذشته در جمع دانشجويان دانشكده علوم انساني دانشگاه مشهد سخنراني مي كرد، اظهار داشت: تورم اقتصادي به علل متعددي ايجاد مي گردد از جمله كمبود عرضه به هر دليل، عدم دسترسي به فناوري توليد انبوه، كمبود سرمايه يا مواد خام و نيروي انساني، نابودي توليد، احتكار و مهمتر از همه عدم توزيع عادلانه است.

اين نويسنده و صاحبنظر سياسي افزود: اگر پايه هاي مديريت را تقويت كنيم و افراد كارشناس در مسايل اقتصاد اسلامي را در عرصه اقتصاد كشور بكار گيريم، مي توانيم ضعف كليدي موجود را از بين برده و ساختار اقتصادي كشور را اصلاح كنيم.

عضو انجمن طلاب و دانشجويان مشهد همچنين گفت: يكي از مهمترين نيازمنديهاي بشر داشتن مكاني براي زندگي است و اينكه عده اي نگران مكاني براي خواب شب خود هستند ناشي از ضعف مديريت و برنامه ريزي هاست.

رحيم پورازغدي افزود: خوشبختانه در دولت جديد رفاه و معيشت ملت بهبود يافته و اقتصاد خانواده ها دارد قدرتمند مي شود.

وي خاطر نشان كرد: تصويب قوانين متعدد و متناقض سرمايه گذاران را به سوي بازار دلالي مي برد و  بازار توليد از رونق مي افتد و بيكاري در جامعه گسترش مي يابد.

رحيم پور ازغدي در بخش ديگري از سخنانش با تاكيد براتحاد و همبستگي ملت و بهره گيري از قوانين اسلامي در اداره كشور، تصريح كرد: با مديريت صحيح و ساختاري مناسب براي ايران اسلامي مي توان فساد موجود در ادارات، اجتماع و ديگر عرصه هاي اقتصادي در جامعه را بر طرف كرد.

کد خبر 334616

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =