برخي جايگاهداران عرضه سوخت تهران: بنزين سوپر نداريم / دربندي:  20 ميليون ليتر بنزين سوپر ذخيره شده است

درحالي برخي جايگاهداران عرضه سوخت از تحويل بنزين سوپر به مراجعين خودداري مي كنند كه مدير پخش فرآورده‌هاي نفتي استان تهران از ذخيره سازي 20 ميليون ليتر بنزين سوپر براي عرضه در تهران خبر داد و گفت: نگراني در اين خصوص وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي"مهر"، برخي از مراجعين به جايگاه‌هاي عرضه سوخت در شمال تهران و همچنين منطقه عباس آباد و خيابان شريعتي از نبود بنزين سوپر در اين جايگاه‌ها خبر داده‌اند.

يكي از اين مراجعين به خبرنگار"مهر" گفت : وقتي به جايگاه عرضه سوخت در خيابان شريعتي مراجعه كردم، مسئول آن به من گفت كه بنزين سوپر نداريم و برنامه ريزي براي اين مسئله قبلا صورت نگرفته است.

در همين حال، اكبر دربندي مدير پخش فرآورده‌هاي نفتي استان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادي"مهر" گفت : بنزين سوپر به اندازه كافي در انبارها ذخيره شده داريم و مشكلي در اين باره در جايگاه هاي عرضه بنزين تهران نيست.

وي توضيح داد : هم ‌اكنون 20 ميليون ليتر بنزين سوپر در انبار ذخيره شده است و نگراني از كمبود آن در جايگاه‌هاي عرضه سوخت وجود ندارد.

وي افزود : هم‌اكنون در جايگاه عرضه بنزين در عباس ‌آباد 60 هزار تن و در خيابان شريعتي 28 هزار تن بنزين سوپر موجود است.

دربندي در عين حال از افزايش تعداد جايگاه‌هاي عرضه سوخت بنزين سوپر از 8 جايگاه به 35 مورد خبر داد و افزود : برطبق برنامه تا پايان سال‌جاري بر تعداد جايگاه‌هاي عرضه سوخت افزوده خواهد شد.

کد خبر 334798

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =