حمايت از تحقيقات و پايان نامه هاي دانشجويي مرتبط با دفاع مقدس

معاونت تحقيقات بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس در سال جديد از تحقيقات و پايان نامه هاي دانشجويي مرتبط با دفاع مقدس حمايت مي كند.

به گزارش گروه دفاع مقدس خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس؛ سردار رشيد معاون تحقيقات بنياد حفظ آثار، پژوهش در زمينه دفاع مقدس را بي پايان خواند و گفت: بسياري از رويدادهاي جزئي كه ممكن است به نظر محققان امروزي معناي خاصي نداشته باشد، در نظر آيندگان و محققان دهه هاي آينده معنا دار بوده و به عنوان يك واقعيت قابل ذكر و حتي نقطه عطف محسوب گردد.

معاون تحقيقات بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس، تصريح كرد: اين معاونت آمادگي حمايت از تحقيقات و پايان نامه هاي دانشجويي مرتبط با دفاع مقدس در زمينه هاي مختلف علوم انساني نظير حقوق، علوم سياسي، روان شناسي، علوم اجتماعي، تاريخ ، جغرافيا، اقتصاد، مديريت و ...را داشته و نيز توانايي معرفي منابع و اساتيد مشاور و حمايت مالي در موارد قابل قبول را مورد نظر دارد.

سردار رشيد، تقويت عوامل پژوهش در موضوع دفاع مقدس را يكي از اهداف معاونت تحقيقات عنوان نمود و از آماده سازي و تجهيز كتابخانه تخصصي دفاع مقدس با بيش از 20 هزار جلد كتاب خبر داد و افزود: بيش از 6 هزار عنوان كتاب براي استفاده دانشجويان و محققين فراهم و كتابخانه و مركز اسناد اين اداره جهت استفاده همه پژوهشگران آماده مي باشد.

کد خبر 335967

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =