مدير دارالقرآن اوقاف كويت گفت: اسلام داراي آموزه ها و مباني غني و جامعي است، تمسك به اين آموزه ها تنها راه درست و اصولي براي رفع مشكلات جهان است .

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از نسيج، فيصل سعيد مدير دارالقرآن اوقاف كويت و كانديداي انتخابات نماينده مجلس مردم كويت اظهار داشت: بايد بر هويت دين مبين اسلام و كار بر اساس قوانين اسلامي كه محل قوانين وضع شده است، تأكيد كرد.

كانديداي انتخابات نماينده مجلس مردم كويت با اشاره به احزاب و تشكلهاي مختلف ياد آور شد: مباني و موازين احزاب يا تشكلهاي سياسي و غير سياسي نبايد با مباني شريعت اسلام مغايرت داشته باشند، بلكه بايد با آن همراه و در راستاي تحقق اهداف اسلام گام بردارند.

فيصل سعيد گفت: بايد زمينه اي فراهم شود تا از تفرقه ميان مسلمانان جلوگيري و همبستگي و اتحاد آنها مضاعف شود. 

وي با اشاره به ضرورتهاي دوري از شيوه هاي زندگي غربي كه با ارزشهاي اسلامي نا متناسب است، افزود: بايد از علوم غربي و نهضتهاي علمي و فكري آنها براي بيداري و آگاهي بهره گرفت.

فيصل سعيد در ادامه تصريح كرد: از سوي ديگر بايد هويت اسلامي را حفظ و براي بيداري و آگاهي زنان و جوانان با توجه به آموزه هاي اسلامي برنامه ريزي كرد، چرا كه دين اسلام و آموزه هاي آن تنها راه درست و اصولي است كه مي توان همه مشكلات جهان به ويژه كويت را به واسطه آنها رفع كرد.

کد خبر 342597

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =