با هدف ارتقاء واليبال در استان سرمايه گذاري مي كنيم

بحث حضور دو مربي طراز اول در تيم واليبال پتروشيمي بندر امام واكنش هاي متفاوتي را در محافل واليبال درپي داشته است.

صفرنژاد مدير عامل باشگاه پتروشيمي بندر امام در همين رابطه به خبرنگار" مهر" گفت : باشگاه پتروشيمي هيچگونه مذاكره اي با پرويز كاظمي نداشته است. ما براي فصل جديد رقابتهاي ليگ برتر مذاكراتي با ناصر شهنازي داشته و در نهايت توافقاتي نيز صورت گرفت و قرارداد نيز امضاء شد. به همين دليل سرمربي تيم ما در سال 85 ناصرشهنازي خواهد بود.

وي درمورد فصل جديد ليگ برتر گفت : ما تيم خود را براي قهرماني بسته ايم، سرمايه گذاري خوب و مناسبي نيز انجام داده و بازيكنان مورد نظر خود را به منظور رسيدن به همين هدف جذب كرده ايم.

صفرنژاد در مورد وضعيت محمد موسوي عراقي گفت : عراقي بازيكن استان خوزستان است. ما از زماني كه يك نوجوان بود روي او سرمايه گذاري كرديم و حالا كه اين سرمايه گذاري ثمر داده است مي خواهيم از آن استفاده كنيم و قرار نيست كه پس از سالها تلاش و سرمايه گذاري حاصل كار را در اختيار تيم ديگري قرار دهيم.

وي در جواب اين سوال كه گفته مي شود موسوي عراقي با تركاشوند معاوضه شده است پاسخ داد: اصلا چنين چيزي صحت ندارد كار پيوستن تركاشوند به تيم ما پايان يافته است و اين 2 مقوله كاملا جدا از هم هستند.

مدير عامل پتروشيمي بندر امام در پايان گفت : بودجه و سرمايه گذاري ما در مرحله اول براي رشد واليبال در استان است. اين بودجه براي ارتقاء سطح جوانان با لياقت استان خوزستان است كه موسوي عراقي نيز يكي از آنهاست. در طول سالهاي قبل نيز با قراردادهاي خوب او را حفظ كرده ايم. درسال جديد هم او يكي از بازيكنان ماست نه اينكه او در تركيب ثابت است خير، بلكه ما را براي آينده واليبال استان سرمايه گذاري مي كنيم و جوانان استان در اولويت قراردارند.

کد خبر 346265

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =