اشتباه يكي از باجه هاي پستي تعدادي داوطلب را با عدم صدور كارت مواجه كرد / سازمان سنجش مشكل داوطلبان را مرتفع كرد

تعداد محدودي از داوطلبان در زمان ثبت نام مدارك خود را به باجه پستي تحويل داده‌ اند كه اداره پست آن را به سازمان سنجش ارسال نكرده است. با تاييد پست مبني بر ارائه مدارك از سوي اين داوطلبان كارت ورود به جلسه براي اين داوطلبان با كد سازمان سنجش صادر شده است.

محمود بسطامي در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي مهر با بيان اين مطلب افزود: يكي از باجه هاي پستي منطقه 13 - شهيد عباسپور درزمان ثبت نام آزمون سراسري، تعدادي از مدارك ثبت نامي داوطلبان را براي تحويل به يك سرباز وظيفه داده است كه اين مدارك به سازمان سنجش تحويل داده نشدند و پست خود نيز متوجه اين امر نبوده است.

وي اضافه كرد: بنابراين در توزيع كارت آزمون سراسري سال 1385حدود 15 داوطلب با عدم صدور كارت ورود به جلسه مواجه شدند كه مدعي ارائه مدارك لازم به پست بودند.

رئيس روابط عمومي سازمان سنجش افزود: پس از بررسي صورت گرفته و تاييد پست مركزي چهارراه لشكر از سوي پست براي اين داوطلبان گواهي مبني بر ارائه مدارك لازم براي ثبت نام در آزمون سراسري صادر شد كه با ارائه اين گواهي، براي داوطلبان كارت ورود به جلسه صادر شده است و در حال حاضر هيچ مشكلي براي اين داوطلبان وجود ندارد.

کد خبر 346490

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =