فراخوان وزارت دفاع براي حضور مردم در راهپيمايي 16تير

وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با صدور بيانيه اي جنايت اخير رژيم اشغالگر قدس عليه ملت فلسطين بويژه مردم مظلوم غزه را به شدت محكوم كرد.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، در اين بيانيه حمايت بي دريغ آمريكا و سكوت مجامع بين المللي در خصوص جنايات رژيم صهيونيستي را از عوامل اصلي استمرار و وحشگيري اين رژيم ذكر كرده است.

منطق رژيم غاصب صهيونيستي ترور، تجاوز، وحشيگري، آدم كشي وآدم ربايي است ومقاومت، تنها گزينه و عامل بازدارنده در مقابل چنين رژيم خون آشامي است.

در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است: مدعيان حقوق بشر، دموكراسي و انتخابات آزاد، با اعمال فشارهاي بي سابقه بر دولت منتخب مردم فلسطين، ثابت كردند به هيچ يك از اين اصول پايبند نيستند و صرفا در راستاي تامين منافع نامشروع خود گام بر مي دارند.آمريكا مدعي دموكراسي خواهي در خاورميانه، با چراغ سبز به رژيم صهيونيستي در كشتار مردم غزه، مردم فلسطين را به خاطر شركت در يك انتخابات آزاد تحت شديدترين فشارهاي سياسي، اقتصادي و نظامي قرار داده است.

وزارت دفاع در اين بيانيه از مردم آزاده و سلحشور ايران اسلامي دعوت كرده است با حضور در راهپيمايي سراسري 16 تير، بار ديگر حمايت همه جانبه خود را از آرمانهاي مردم فلسطين و جنبش مردمي حماس اعلام نمايند.

در بخش پاياني اين بيانيه آمده است: كاركنان وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نيز همگام با خيل عظيم امت انقلابي و هميشه در صحنه در راهپيمايي 16 تير ماه بطور گسترده و فعال شركت خواهند كرد.

کد خبر 348916

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =