اصلاح طلبان برای اولین بار زیر یک چتر مدیریتی قرار گرفتند

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به فهرست اصلاحات و حامیان دولت گفت: برای نخستین بار اصلاح طلبان زیر یک چتر مدیریتی قرار گرفتند

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا عارف درگردهمایی بزرگ اصلاح طلبان و حامیان دولت که عصر امروز در خانه والیبال تهران برگزار شد، با بیان اینکه خوشحالم در خدمت شما هستم اظهار داشت: شعار ما امید و آرامش است؛ به عنوان یک اصلاح طلب کوچک خواهش می کنم رعایت این شعار را بکنید. رمز موفقیت ما در شرایط فعلی کشور آرامش است.

وی با بیان اینکه صمیمانه تقاضا دارم به این شعار در روزهای آینده توجه کنید، تصریح کرد: خواسته شما در همین مکان و در ۲۰ خرداد ۹۲ ائتلاف بود و خواسته ما، امروز از شما حضور در ۷ اسفند ۹۴ است.

عارف با تاکید بر اینکه بدانید حضور شما نویدبخش آینده ای روشن است، افزود: حضور شما مقدمه به فرجام رسیدن برجام دیگری خواهد بود.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: بدانید حضور شما مقدمه تشکیل مجلسی است که پاسخگوی جوانان خواهد بود؛ حضور شما تشکیل مجلسی است با اولویت اشتغال، معیشت، اعتیاد و پرداختن به اقشار مختلف جامعه.

وی با تاکید بر اینکه بدانید حضور شما مقدمه تشکیل مجلس امید است، خاطرنشان کرد: امروز نشان دهید که کاندیداهای مورد حمایت شما کسانی هستند که دغدغه مردم، معیشت، منزلت و عزت کشور را بدنبال خواهند داشت.

عارف اذعان کرد: پیام شما در خرداد ۹۲ ائتلاف بود و ما آن را انجام دادیم. نقطه ارزشمند ائتلاف را درک کرده ایم. پیام شما بعد از خرداد ۹۲ ائتلاف بزرگ بود و این مطالبه ای جدی است و ما صدای شما را شنیدیم و در ۲.۵ سال گذشته در این مسیر حرکت کردیم.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان با اشاره به اینکه با توجه به ضرورت رسیدن به وحدت در جریان اصلاحات، احزاب مختلف و نخبگان اصلاح طلب، بحث وحدت را در دستور کار قرار دادند، افزود: خوشبختانه نشانه این مسئله شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بود.

وی اظهار داشت: برای نخستین بار اصلاح طلبان زیر یک چتر مدیریتی قرار گرفتند. پیام این ائتلاف امید، آرامش و رونق اقتصادی بود.

عارف با تاکید بر اینکه می دانیم که حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام ما خواهد بود، تصریح کرد: در رقابت با رقیب رعایت همه ارزشهای نظام را در دستور کار قرار دادیم.

کاندیدای اصلاح طلبان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توجه جدی به مطالبات مردم و توجه به زنان و جوانان را از برنامه های در دستور کار برشمرد و اذعان داشت: با دستاورد ائتلاف خرداد ۹۲، ائتلاف با حامیان دولت را به طور جدی دنبال کردیم. هدف مشترک و رسیدن به مسیر خرداد ۹۲ گام اول بود که با همراهی مردم با موفقیت پشت سر گذاشته بودیم و این راه باید ادامه پیدا کند؛ این مطالبه تمام مردم بود.

وی با بیان اینکه ائتلاف را پذیرفته ایم و به یک لیست ۳۰ نفره رسیده ایم اذعان کرد: افتخار می کنم که سرلیست این لیست هستم. افتخار می کنم که در این وضعیت سخنگوی آنها باشم.

عارف افزود: به آینده امیدواریم و به راهی که از خرداد ۹۲ شروع شده، امید داریم.

وی گفت: انشاالله در ادامه این مسیر و در گامهای بعدی گزارش پیشرفت در ارتباط با معیشت مردم ارائه خواهیم داد.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه شما می دانید که دولت با چه شرایطی روی کار آمده است، افزود: با تشکیل مجلس مقتدر و کارشناس، امیدواریم که در سالهای آینده گزارش های خوبی در خصوص حل مشکلات معیشتی، اشتغال جوانان و چالش های اجتماعی از جمله اعتیاد، مشکلات پرستاران، مشکلات کشاورزان و مشکلات معلمان ارائه کنیم.

عارف با اشاره به شعار اصلاح طلبان در انتخابات آتی ادامه داد: در این مسیر با توکل بر خدا جلو می رویم و ما با امید زنده ایم.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: خط قرمز ما، اطرافیان ما نیستند؛ خط قرمز ما ارزش های نظام و حقوق مردم است.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان افتخارشان را این طور عنوان کرد که در دولت اصلاحات حتی یک مدیر ارشد به دلیل اختلاس و فساد مالی محکوم نشده است و افزود: ما حذف شدنی نیستیم و این خیال خام کسانی است که نتیجه عملکرد آنها برای مردم مشخص است.

وی خاطرنشان کرد: ما دلسوزتر از اصلاحات برای انقلاب، مردم و کشور نمی شناسیم. برای پیروزی به هیچ وجه به تخریب رقیب نمی پردازیم.

کاندیدای اصلاح طلبان تصریح کرد: امروز شما جوانان عزیز باید نشان دهید ائتلاف اصلاح طلبان با حامیان دولت ائتلاف، امید، آرامش و معیشت اقتصادی در انتخابات حرف اول را می زند.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان با توصیه ای برای انتخابات ۷ اسفند گفت: خواهش می کنیم در روزهای آینده بخصوص ایام فاطمیه رعایت این شرایط و مسئله حیاطی را بکنید.

عارف در پایان از مردم تهران درخواست کرد که در جمعه آینده به سفر نرفته و پای صندوق رای حضور یابند.

کد خبر 3561757

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =