استقرار حسابرسان شورا در برج میلاد

مدیرعامل برج میلاد گفت: در حال حاضر حسابرس شورا در مجموعه برج میلاد مستقر است و مدارک سال ۹۳ را بررسی می کند، امیدواریم ابهامات موجود برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا شریفی در نشست خبری ویژه برنامه نوروز برج میلاد تهران با اشاره به مهمترین برنامه های سال ۹۴ مجموعه گفت: ما در سال جاری در کنار ابلاغ برنامه های مصوب شهرداری تهران در قالب غنی سازی اوقات فراغت، تعدادی برنامه را به عنوان فوق برنامه مانند ویژه برنامه نوروز، ماه رمضان، فصل تابستان، ایام محرم و صفر و ایام شهادت حضرت زهرا (س) برگزار کرده ومی کنیم.

وی با اشاره به تفاوت برنامه های سال ۹۴ با سال ۹۳ عنوان کرد: امسال تلاش کردیم تا پوست اندازی را در قالب و محتوای برنامه ها داشته باشیم. در واقع کیفی سازی و مرتبت کردن عنوان برنامه ها با کارکرد برج میلاد مدنظر ما بود.

مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: در سال ۹۴ و ۹۵ برنامه ها را در سه سطح تهران، ایران و دنیا برگزار کرده و می کنیم تا مخاطبان جذب شوند.

شریفی با تاکید بر نگاه ویژه مجموعه برج میلاد برای خدمت رسانی به شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی گفت: ما در تابستان امسال طی صد روز برنامه هایی را اجرا کردیم که هیچ کدام در قالب یک عنوان انجام نشد در واقع تلاش کردیم تا برنامه ها در پنج بخش مختلف و به شکل تخصصی مخاطبان را جذب کند.

وی خدمت به ایتام و قشر محروم جامعه را از دیگر برنامه های سال ۹۴ عنوان و تصریح کرد: امسال ما در هفته یک روز را در خدمت ایتام و موسسه های خیریه بودیم و امکان استفاده رایگان از خدمات را برای این گروه فراهم کردیم.

به گفته مدیرعامل برج میلاد تهران رشد بازدید هیات های رسمی از برج طی سال ۹۴، ۷۱ درصد افزایش داشته است.

شریفی در ادامه سخنانش کیفی سازی خدمات را از مهمترین برنامه های سال ۹۴ دانست و گفت: تلاش کردیم تا سطح خدمات را به استانداردها نزدیک کنیم و در این مورد رضایت مندی نسبی هم داشتیم البته امیدواریم این امر در سال ۹۵ تکمیل شود.

وی در ادامه به برگزاری نمایشگاه خط و نقاشی به نام حورا در مجموعه گالری برج پرداخت و گفت: این نمایشگاه به مناسبت ایام فاطمیه از ۲۱ اسفند فعالیت خود را آغاز می کند.

مدیرعامل برج میلاد همچنین به اهم برنامه های نوروز ۹۵ اشاره و اذعان کرد: برنامه ویژه نوروز سال۹۵ با عنوان «نوروزگار» از دوم فروردین تا ۱۲ فروردین برگزار می شود.

شریفی با اشاره به تشکیل ستاد گردشگری شهرداری تهران برابر با تدبیر شهردار محترم تهران ادامه داد: ما یکی از مجموعه های ذیل این ستاد هستیم و با لگوی تهران میزبان ایران در ایام نوروز در خدمت مردم هستیم.

وی با تاکید بر تقارن اغاز سال ۹۵ با میلاد حضرت زهرا (س) گفت: به دلیل این تقارن برنامه های خاصی را به مناسبت روز مادر، بزرگداشت زن در برج میلاد برگزار می کنیم.

به گفته مدیرعامل برج میلاد تهران در ویژه برنامه نوروز ۹۵ مجموعه نوروزگار با فعالیت حدود ۲۰ غرفه در بخش های بازی، فروشگاهی و صنایع دستی در خدمت شهروندان است.

شریفی خانواده محوری را یکی از مهمترین اولویت های برج میلاد در تمامی برنامه های به ویژه برنامه نوروز اعلام کرد و گفت: یک بخش ازبرج امسال به صنایع دستی اختصاص پیدا می کند و ۴۰ هنرمند امکان نمایش آثار و فروش را خواهند داشت. نمایشگاه نوروز ملل نیز با همکاری موسسه اکو برنامه ای را تحت عنوان نوروز خانواده برگزار کرد تا کشورهایی که عضو اکو هستند عکس های خود از نوروز و صنایع دستی را به نمایش بگذارند.

شریفی ادامه داد: علاوه بر برگزاری نمایشگاه های میدانی و موسیقی اقوام امسال نیز با همکاری صداو سیما جشن بزرگ روز جمهوری اسلامی در تاریخ ۱۲ فروردین برگزار می شود.

وی با اشاره به برنامه برج در راستای حمایت از کودکان کار تصریح کرد: ما کودکانی که در سطح شهر نوازندگی می کردند را شناسایی و ارزیابی کردیم و بر این اساس محفل های کوچه نوازها را تشکیل دادیم. قرار است تا در ایام نوروز پیش از اجرای کنسرت ها این گروه حدود ۴ تا ۵ شب قبل از اجرای کنسرت برای مردم قطعات خود را بنوازند.

مدیرعامل برج میلاد تهران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری کنسرت مازیار فلاحی و دنگشو در ایام نوروز گفت:طی چندسال اخیر در ایام نوروز فضایی برای برگزار ی کنسرت در تهران نبود ما با توجه به نیاز و درخواست کنسرت گذاران قرارشد تا ۴ تا ۵ شب کنسرت موسیقی در برج داشته باشیم.

شریفی اجرای کمپین دردسترس خانواده را از دیگر برنامه های نوروز معرفی کرد و بیان کرد: متاسفانه فضای مجازی فرصت در کنار خانواده بودن را گرفته است. ما تلاش می کنیم تا با ثبت نام عضویت شهروندان در این کمپین دوستان را متعهد کنیم تا در جمعه های اول هر ماه اینترنت گوشی خودرا قطع کرده ودر اختیار خانواده باشند.  

وی با اشاره به زمان اجرای برنامه های نوروزگار در برج میلاد گفت: شهروندان از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب می توانند از برنامه های ویژه نوروز برج استفاده کنند. ضمن اینکه بازدید از برج نیز تا اول فروردین بر جای خود برقرار است.

شریفی در ادامه این نشست در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر عدم برگزاری کنسرت پاپ در برج تصریح کرد: ما هیچ مشکلی باموسیقی نداریم اما از آنجایی که سالن بین المللی برج میلاد سالن استاندارد و منحصربه فردی درکشور است میزان انتظارات و درخواست ها برای استفاده از سالن بالاست. ما زمان خالی برای اجرای کنسرت نداریم. با این وجود در سال ۹۴ هر زمان فرصت بود کنسرت  اجرا کردیم.

شریفی با تاکید بر اینکه ممیزی کنسرت ها بر عهده مسوولان برج میلاد نیست، عنوان کرد: در مورد اجرای کنسرت پاپ در سال ۹۵ هنوز تصمیم نگرفتیم. ضمن اینکه عدم اجرای موسیقی پاپ در جشنواره موسیقی فجر نیز ربطی به ما نداشت و تصمیم مسولان امر بود.

وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر ایمنی برج میلاد گفت: تمام تلاش خودمان را می کنیم تا ضریب ایمنی و امنیت برج میلاد را بالاببریم تا کمترین اتفاقی رخ ندهد اما حجم جمعیت زیاد است. به همین دلیل ما در برنامه های نوروز تعداد نیروهای مراقبتی را افزایش دادیم وتمام فضاهای که امکان خطر دارند را کاملا محصور کردیم.

مدیرعامل برج میلاد  شهرداری تهران همچنین به موضوع تعرفه سالن همایش ها برای سال ۹۵ پرداخت و گفت : هنوز تصمیمی برای سال ۹۵ نگرفتیم اما نباید فراموش کنیم تا تمامی مجموعه ها بین ۱۰ تا ۲۰ درصدد قیمت خدمات خود را افزایش می دهند.

شریفی ادامه داد: قیمت اجاره سالن همایش ها با توجه به نوع برنامه که در آن اجرا می شود و امکانات آن متفاوت است. به طور مثال ممکن است یک برنامه با تمامی امکانات ۲۵ میلیون تومان هزینه بردارد که این رقم نسبت به سایر سالن ها چندان زیاد نیست.

وی اعمال تخفیف به تورهای نیم روزه و یک روزه تهران گردی اشاره کرد و گفت : در این مورد براساس دستور ستادگردشگری عمل می کنیم و تخفیفات طبق نظر آنها اعمال می شود در مورد تعرفه بازدیدد از برج در سال ۹۵ نیز هنوز تصمیمی نگرفته ایم.

مدیرعامل برج میلاد تهران در ادامه درپاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر انحصار فعالیت کنسرت ها و کنسرت گذاران در برج میلاد تصریح کرد: من به صراحت این ادعا را رد می کنم و با هر گونه  اقدامی که مساله ایجاد کند مقابله می کنم.

شریفی  همچنین به موضوع حسابرسی ها اشاره و عنوان کرد : من در این مورد تمامی دفاعیات خود را به اعضای شورا و حسابرس تقدیم کردم و مطمئن هستیم تمامی موضوعات در برج از شفافیت برخوردارند و ضوابط را رعایت می کنند. به طور مثال بلیت بازدید از برج میلاد در تمامی مراحل صورت جلسه می شودو براساس شماره سریال فروخته می شود و پول آن نیز مستقیم به حساب خزانه شهرداری تهران واریز می شود.

شریفی با بیان اینکه یکی از مشکلات و حسابرسی ها عدم تحویل اسناد و مدارک بود، ادامه داد: ما تمامی اسناد را تحویل دادیم و در موضوع بخش های اجاره ای نیز ماهی یک یا دو آگهی مناقصه چاپ کنیم. تمامی این مراحل سیر قانونی خود را طی می کندو به هیچ عنوان ترک تشریفات نداریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حسابرس شورا در مجموعه برج میلاد مستقر است و مدارک سال ۹۳ را بررسی می کند، گفت: امیدواریم ابهامات موجود برطرف شود چرا که دیگر نقص مدارک وجود ندارد.

وی حمایت از انجمن روبوک و واگذاری غرفه به این انجمن را از برنامه های سال ۹۵ معرفی کرد و گفت: حجم برنامه های ما در سال جاری به هیچ عنوان نسبت به سال ۹۳ کم نشده است.

مدیرعامل برج میلاد تهران در پایان خاطرنشان کرد: امسال پارک دلفین ها و سالن پینت بال نیز در نوروز با ارایه تخفیفات ویژه خدمات رسانی می کند.

کد خبر 3575281

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =