کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار صدای خیلی‌ها را درآورد

بوشهر - فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه امسال خیلی تلاش شد کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار برگزار نشود، گفت: این کنگره صدای خیلی از افراد را در داخل و خارج درآورده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید قاسمی چهارشنبه‌شب در دومین کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار اظهار داشت: این برنامه از سال گذشته ریل‌گذاری شده و سالی یک بار برای پاسداشت مبارزات مردم استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای این برنامه صدای خیلی از افراد را در داخل و خارج از کشور درآورده است، بیان کرد: امسال خیلی تلاش شد برنامه برگزار نشود و گفتند نزدیک عید و پسا برجام است ولی ما گفتیم دقیقا وقت آن است که خودمان را با دشمن بالانس کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه ذات گرگ با ارشاد و راهنمایی تغییر نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در کشور عده ای استکبار ستیز و دیگری استکبار بلیس هستند.

سردار قاسمی در ادامه با اشاره به اینکه فتنه گران مریخی نیستند، اضافه کرد: اهل فتنه در لباس ها و مقام های مختلف هستند.

وی با تقدیر از پاسدارانی که اقدام به دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی در خلیج فارس کرده بودند، ادامه داد: همیشه روسای جمهور این تقدیر را انجام می‌دادند اما رهبری هر چقدر صبر کردند حرکتی ندیدند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه لفظ انگلیس برای ما برابر است با نیرنگ، توطئه و تزویر، افزود: انگلیس همواره توطئه‌های فراوانی را بر علیه کشور ما داشته است.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر همواره مقابل انگلیسی‌ها ایستاده‌اند، افزود: انگلیس چهار بار خباثت بازی در این استان انجام داده و مردم این استان هر بار افتخار آفرینی کردند و آنها را شکست دادند.

قاسمی با اشاره به اینکه نفوذی که رهبر گفتند، ورود دشمن از پنجره نیست بلکه از دروازه‌های کشور است، افزود: نفوذی آنقدر زیاد شده که رهبری به حوزه و روحانیون گیر دادند.

کد خبر 3582111

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =