برخی طرح های استان سمنان نیازمند نگاه ویژه در مقیاس ملی هستند

سمنان - معاون اجرايي رئيس جمهوری با بيان اينكه برخی طرح های در حال اجرا در استان سمنان جنبه ملی و عمومی دارد، گفت: تکمیل این پروژه ها نيازمند تحول و نگاه ويژه در مقياس ملی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریعتمداری پیش از ظهر دوشنبه در خلال افتتاح دفتر سامد ( سامانه دریافت مطالبات مردمی) موسوم به ۱۱۱ در سمنان، ضمن اشاره به اجرای سه مرحله نظر سنجی در استان سمنان پیش از برنامه ریزی درباره سفر استانی ریاست جمهوری، ابراز داشت: در این نظرسنجی ها تمام مشکلات مردم استان سمنان در بخش های مختلف شناسایی، ارزیابی، رصد و طبقه بندی شده که قطعا در سفر هیئت دولت به این استان مورد بررسی قرار می گیرند.

وی افزود: از سوی دیگر سامانه سامد موسوم به ۱۱۱ بيش از ۶۰۰ كاربر دارد که همه این اوپراتورها به صورت ۲۴ساعته قبل و بعد از سفر ریاست جمهوری آماده دريافت نظرات شهروندان هستند تا در بخش های مختلف با دسته بندی متناسب، برای بررسی و حل، اقدام شود.

معاون اجرایی رئیس دولت یازدهم درباره طرح های مطرح شده در سفر فردای ریاست جمهوری به سمنان نیز گفت: مسئولان كشور با بررسي جامع از همه نيازهای اساسی و بررسی تمامی طرح های در دست اجرا در استان سمنان، با انتخاب هوشمندانه به دنبال فعال كردن طرح های اثرگذار در زندگي مردم و پروژه های پيشران اقتصاد اين استان بوده است.

شریعتمداری بیان داشت: پيشنهاد دكتر خباز استاندار سمنان، در حوزه ملي و با نظر وزيران و سازمان مديريت و برنامه ريزی كشور، منجر به تصميم های خوبي برای استان شده است.

وی افزود: هدف كاروان تدبير و اميد در سفر رئيس جمهوری،افتتاح و توجه به طرح هايی است كه در زندگي مردم اثرگذارند و به عنوان پيشران ديگر بخش های اقتصادی استان محسوب مي شوند.

کد خبر 3602154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =