درمانگاه جدیدی جایگزین بیمارستان ۱۵ خرداد مهدی‌شهر می‌شود

مهدی‌شهر - رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از آغاز خرید تجهیزات بیمارستان در حال احداث ۸۵ تختخوابی مهدی‌شهر خبر داد و گفت: درمانگاه جدیدی جایگزین بیمارستان ۱۵ خرداد می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، مهدی شادنوش در خلال مراسم بهره‌برداری بخش‌هایی از بیمارستان ۱۵ خرداد مهدی‌شهر، بابیان اینکه بیمارستان در حال احداث مهدی‌شهر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده خرید تجهیزات بیمارستان جدید مهدی‌شهر را شروع کردیم.

وی با تأکید بر اینکه تجهیزات کم‌کم خریداری و در انبارها دپو می‌شود، افزود: به‌محض تکمیل ساختمان بیمارستان به‌سرعت تجهیز می‌شود و منتظر زمان یا سفر خاصی نمی‌مانیم چراکه می‌خواهیم کار بیمارستان ۸۵ تختخوابی مهدی‌شهر زودتر راه بیافتد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان مهدی‌شهر بر عهده سازمان مسکن و شهرسازی است و ما دخالتی در این امر نداریم، تصریح کرد: البته با پیگیری‌های لازم بر تسریع درروند ساخت فشار می‌آوریم.

شادنوش با انتقاد از اینکه برخی‌ها می‌خواهند حوزه سلامت را درگیر حاشیه‌ها کنند، گفت: این‌ها حتی نمی‌توانند کارهای روتین روزانه را به‌خوبی انجام دهند ولی می‌آیند برای ما خط‌مشی تعیین می‌کنند اما این قبیل اقدامات خللی در مسیر خدمات‌رسانی ما ایجاد نمی‌کند.

وی تجهیز و ارتقای بیمارستان ۱۵ خرداد مهدی‌شهر تا راه‌اندازی بیمارستان جدید را در جهت خدمت‌رسانی به مردم دانست و اظهار کرد: وقتی شهروندی بیمار شد نمی‌توانیم بگوییم که صبر کن تا بیمارستان جدید راه‌اندازی شود تا خدمات بدهیم باید در هر حالتی به فکر خدمات‌رسانی به بیماران باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بیان کرد: برخی‌ها از ارتقای بیمارستان فعلی خرده می‌گیرند و می‌گویند وقتی بیمارستان جدید می‌خواهد ساخته شود هزینه کردن برای این بیمارستان اسراف است، اما باید بگویم هرکسی که می‌گوید دانشگاه علوم پزشکی با تجهیزات و ارتقای بی‌مورد اسراف می‌کند کذاب کذاب است.

شادنوش ادامه داد: وقتی بیمارستان فعلی مهدی‌شهر به بیمارستان جدید ۸۵ تختخوابی انتقال یابند برای ساختمان بیمارستانی که تخلیه‌شده هم برنامه داریم و درمانگاه جدیدی جایگزین بیمارستان ۱۵ خرداد می‌شود.

وی در خصوص جانمایی بیمارستان جدید مهدی‌شهر در منطقه دربند نیز اظهار کرد: نوع بیمارستان سازی به این‌گونه است که در قسمتی از شهر ساخته می‌شود که شهر به آن سمت توسعه می‌یابد.

کد خبر 3609548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =