فرزاد حسنی و حرکت نادرستی که قلب ملتی را به درد آورد

طلبه فعال فضای مجازی در صحفه شخصی‌اش به رفتار فرزاد حسنی و عملکرد صدا و سیما واکنش نشان داد.

سید عباس سید نژاد در صفحه شخصی‌اش و در واکنش به رفتار ناپسند فرزاد حسنی در برنامه تلویزیونی نوشت: در خصوص پست قبلی (که حذف شد) درباره رفتار مجری شبکه 3 جناب آقای فرزاد حسنی مطلبی نوشته بودم، لازم است چند نکته عرض کنم.
اگر چه یادداشت بنده قبل از تذکر مدیر صفحه منتسب به ایشون که حقیر را متوجه حق الناس کرد، حذف شده بود ولی چون به خاطر جریحه دار شدن احساسات مردم از آن حرکت، متاسفانه بعضی از اعتراضات به صورت الفاظ تند ظهور و بروز کرد که تذکر ایشان قابل تامل بود.
و چون بنده اشکال اساسی را متوجه مدیر رسانه ملی کرده بودم نه فرزاد حسنی لازمه توضیحی بدهم؛
اگر در طول این یک سال، مخاطب صفحه بنده بودید لابد متوجه پست های حمایتی بنده به عنوان یک طلبه از آقای سرافراز شدید.
کسانی که با سواد رسانه ای سروکار دارند می دانند ایشان در خصوص مدیریت کلان رسانه صاحب نظر بوده و مدیریت خود را قبل از آن به اثبات رسانده؛ شاخص های شخصیتی آقای سرافراز که زبان مبارک حضرت رهبری شنیدیم را از یاد نمی بریم. حداقل بنده این شکل از تعریف و توصیف را در این چند سال در مورد هیچ مسئولی ندیده ام.
بنده علی رغم نقدی که دیشب به ایشان داشتم هنوز بر این باورم که صدا و سیما دارد متحول می شود. اصلاح ساختارهای غلط گذشته که در سازمان ریشه دوانده به این راحتی و زودی قابل رفع نیست.
البته بنده همکاری خیلی زیادی با سازمان نداشتم ولی همین مقدار کم و ذهن جستجوگر من تا حدودی متوجه این جریان شده و این نوید اتفاقات خوب در آینده است.
اما اینطور هم نیست ایشان دارای نقص نباشند؛ اتفاقا در این مدت کوتاه انتقادهایی به مدیریت ایشان شده که بخشی از آن دلسوزانه بوده؛ حداقل اقشار ارزشی دنبال این هستند تعاریف فوق تصور رهبری از ایشان کمی زودتر، محسوس تر و منسجم تر خود را بروز دهد و این قشر کاملا می دانند که رسانه ملی مشمول یک جفای بزرگ(اگر اسمش خیانت نباشد) از طرف دولتی شده است که داعیه دار کار فرهنگی است(!)
اتفاقی که دیروز افتاد نه قومیتی بود و نه برنامه ریزی شده و قلب ملتی از آن حرکت نادرست (عمدی یا جهلی) به درد آمد اما باز ما در بامداد امروز شاهد تکرار آن برنامه بودیم و این همان انتقادی است که وارد است. عدم توجه به واکنش (درست) مخاطب به کسی که تا قبل از آن به دلیل همین رفتار غیر حرفه ای از وی انتقاد داشته اند اما ایشان با پافشاری به او فرصت مجدد دادند!
و انتقادهای دیگر مثل کم کردن ضربتی نیروی انسانی و ...

کد خبر 3619508

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =