حل مشکلات مردم و رفع موانع تولید اولویت مسئولان سمنان باشد

سمنان - استاندار سمنان با اشاره به لزوم همراهی دستگاه های اجرایی در رفع موانع تولید و مشکلات واحدهای صنفی در زمینه بهبود شرایط اقتصادی گفت: حل مشکلات و رفع موانع تولید اولویت دستگاه ها باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی دستگاه های عضو کارگروه رفع موانع تولید و بانک های عامل در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، محمدرضا خباز با اشاره به اینکه برخی از واحدهای تولیدی استان مشکل مواد اولیه در تولید دارند، ابراز داشت: دستگاه های اجرایی استان برای رفع مشکلات خود در تعامل با بانک ها و تولید شامل تأمین مواد اولیه که نیاز اساسی برخی از واحدهای تولید است، همکاری و مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه حل مشکلات مردم و رفع موانع تولید اولویت کار دولت و دستگاه های اجرایی است، افزود: امروز اگر می خواهیم مشکلات واحدهای تولیدیمان مرتفع شود می بایست جلسات هیئت های بدوی و رسیدگی به صورت مستمر و با فاصله زمانی بسیار کوتاه برگزار کنیم تا مشکل مردم سریعتر رفع شود.

رفع مشکل ۷ واحد تولیدی سمنان در دستور کار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان نیز در این نشست از اجرایی شدن ۴۴ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد و گفت: در چهارده جلسه قبلی این کارگروه ۳۱۶ مصوبه برای ۱۳۷ واحد تولیدی استان به تصویب رسیده است.

بهروز اسودی با بیان اینکه از ۳۱۶ مصوبه چهارده جلسه قبلی، ۴۴ درصد مصوبات اقدام و مابقی در دست اقدام است، ابراز داشت: ۴۵ درصد مصوبات جلسات قبلی این کارگروه تنها مربوط به امور بانکی و تسهیلات است که رسیدگی به آنها در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: ۱۶درصد مصوبات مربوط به امور زیرساختی و زیربنایی، ۱۳درصد مربوط به امور مالیاتی و۱۱درصد مربوط به تأمین اجتماعی است که در این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی استان بررسی و برای رفع موانع تولید تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

کد خبر 3619582

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =