کمپین مدافعین حرم با حضور نخبگان و رجال سیاسی راه اندازی شد

مشهد- رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از راه اندازی کمیپن« من هم مدافع حرمم» خبر داد.

جواد علما در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به دنبال ایجاد تمدن اسلامی در جهان هستیم، اظهار کرد: برای دست یابی به این مهم باید گفتمان اسلامی را در کشورها رواج دهیم.

وی افزود: دشمنان از احقاق این امر ترسیده اند و برای عدم گسترش آن از هر حربه ای استفاده می کنند.

علما با بیان اینکه بیش ۳۵ سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و در این دوران استکبار همچنان از تمام ظرفیت خود برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده می کند، تصریح کرد: مردم پای ثابت دفاع بوده اند، در جنگ های نظامی و نرم مقابل دشمن ایستادگی کرده و نگذاشتند دشمن به اهداف شیطانی خود دست پیدا کند.

وی اضافه کرد: در نقطه ای قرار داریم که نه تنها دشمنان کشورمان نتوانستند آسیبی به پیکره انقلاب اسلامی برسانند، بلکه با استقامت و ایستادگی مردمان این سرزمین، شاهد طنین انداز شدن  ندای عدالت خواهی انقلاب اسلامی در سراسر جهان هستیم.  

رئیس سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی با اشاره به تاثیرات آرمان های انقلاب اسلامی بر دیگر کشورها، عنوان کرد: در کشورهای عراق، سوریه و بحرین ثمرات انقلاب اسلامی را مشاهده می کنید؛ دشمن برای عدم گسترش این تفکرات انقلابی و اسلامی از روش هایی همچون ایجاد گروهک های تروریسی کرده که تحت عنوان اسلام جعلی رخداد های غیر انسانی را رقم می زنند.  

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل گروهک های تروریستی به نام داعش، تفرقه افکنی در بین مسلمانان است، ادامه داد: با راه اندازی جنگ های وحشیانه و حذف رهبران کشورهای مسلمان، شرایط حکومت کشورهای استکباری را فراهم اورند.  

علما با بیان اینکه امروز کشورهای عراق و سوریه هم راستا با آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کنند، گفت: حمله داعش به این کشورها به منظور عدم گسترش تمدن اسلامی بر دیگر کشورها بوده  است.  

وی با اشاره به اینکه در زمان جنگ تحمیلی کشور سوریه از ما حمایت می کرد، بیان کرد: در زمان کنونی که کشور آنان درگیر جنگ ناعادلانه ای است، حمایت ما از مردم مظلوم و مسلمان این کشور و همچنین گسترش گفتمان انقلابی امری لازم و ضروری است.  

علما افزود: برخی اظهار دارند مشکلات سایر کشورها را نادیده بگیریم و  فقط به مرزهای جغرافیایی خودمان توجه داشته باشیم که این فکر توطئه ای بیش نیست.  

وی با اشاره به اینکه حضور نظامی در کشورهای مسلمان هم جوار برای برخی تثبیت نشده، خاطرنشان کرد:  حضور در عرصه مقاومت یک فرایند تاثیر گذار در برابر حملات استکبار است و به همین منظور کمپین مدافعان حرم را راه اندازی کردیم و از عموم مردم و رجال سیاسی و نخبگان دعوت می کنیم تا با شرکت در این کمپین گفتمان انقلابی را در سایر کشورها رواج دهیم.

وی تاکیدکرد: تحقق این مهم نیز یکی از راه های گسترش گفتمان و تمدن انقلاب اسلامی است.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به اینکه مدافع حرم مفهومی فراتر از جنگ نظامی را در بردارد، اظهار کرد: از عموم مردم درخواست می شود تا با شرکت در این کمپین، ضمن یاری رساندن مردم مظلوم، زمینه ایجاد تمدن انقلاب اسلامی را فراهم آورند.

کد خبر 3670396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =