صدها تن از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزي، پس از حضور در نماز جمعه اين هفته تهران، در جشن پيروزي حزب الله لبنان در ميدان فلسطين تهران شركت مي كنند.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، دانش آموزان عضو تشكيلات پيشتازان سيار سازمان دانش آموزي در اولين اردوي آموزشي، تربيتي، سياحتي روز جمعه 27 مرداد ، پس از اقامه نماز جمعه با حضور در ميدان فلسطين تهران جشن پيروزي برگزار مي نمايند.

هدف از برگزاري اين جشنواره همراهي باحزب الله لبنان در جشن پيروزي عليه اسرائيل متجاوز و تاكيد بر اتحاد مسلمين و نابودي رژيم صهيونيستي است.

در بيانيه منتشر شده از سوي سازمان دانش آموزي چنين آمده است:

سرانجام اسرائيل غاصب بعد از 33 روز جنگ و آدم كشي و خونريزي و تجاوز به حقوق ملتي مظلوم مفتضحانه آتش بس را در قالب قطعنامه شوراي امنيت كه براي نجات خود از مهلكه تجاوز تدارك ديده بودند پذيرفت و نداي رسوايي خود را به جهانيان اعلام كرد و در اوج ناكامي اعلام نمودند كه هيچ ارتشي در جهان قادر به خلع سلاح حزب الله نخواهد بود و به جرم ضعف و ناتواني خود را مستحق محاكمه دانستند وبا اين شكست دچار بحران و سردرگمي شدند.

اين بيانيه مي افزايد: سازمان دانش آموزي در راستاي پيروزي درراستاي پيروزي مقتدرانه حزب الله لبنان به رهبري مردي سترگ از تبار مردان خدا را به همه مسلمانان جهان تبريك عرض نموده و بر اتحاديه همه مسلمين عليه رژيم غاصب صهيونيستي كه مظهر جنگ، ترور و نا امني در جهان است تاكيد مي كند. طعم شيرين پيروزي گواراي وجود همه زنان و مردان خدا.

 

کد خبر 367079

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =