جنبش دانش آموزي ايران اسلامي در پي پيروزي قاطع رزمندگان حزب الله در جنگ 33 روزه اسرائيل غاصب عليه ملت لبنان در بيانيه اي تاكيد كرد: اين جنگ نابرابر نشان داد كه تسليحات مدرن و پيشرفته جنگي دولتها هيچ كاري از پيش نخواهد برد و ملتي پيروز است كه درمقابل بازي هاي سياسي مدعيان حقوق بشر و جنايتكار جنگي متحد و يكپارچه ايستادگي كند.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، در اين بيانيه اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان چنين آمده است:

قطعنامه 1701 شوراي امنيت پس از تاخير فراوان سازمان ملل متحد و شوراي امنيت صادر شد. هر چند كه اين قطعنامه نامتوازن است و در برخي از مواد خود با تناقص هاي بسيار جدي روبروست اما در شرايط حاضر براي مردم قهرمان لبنان و نيروهاي مقاومت و حزب الله شجاع و آزاده آن  آرامش و صلح و بازسازي ويراني هاي متعددي كه بوسيله رژيم غاصب اسرائيل ايجاد شده به ارمغان خواهد آورد.

اين جنگ نابرابر باز هم نشان داد كه خون بر شمشير پيروز است و با استعانت به خداوند متعال تسليحات مدرن و پيشرفته جنگي دولتها هيچ كاري از پيش نخواهد برد و ملتي پيروز است كه درمقابل بازي هاي سياسي مدعيان حقوق بشر و جنايتكار جنگي متحد و يكپارچه ايستادگي كند و همانطور كه امام راحلمان فرمود اسرائيل را شديدا محكوم نموده و با سلاح گرم، سينه اسرائيل، دشمن سرسخت اسلام و مسلمين را بشكافند.

قطعنامه حاضر اگر چه جوابگوي خواسته هاي بحق مردم قهرمان لبنان نيست و هنوز مسئله تجاوزگري رژيم اشغالگر قدس را به رسميت نشناخته است اما در مجموع قابل پذيرش است و پيروزي بزرگي براي ملت مسلمان لبنان و براي تمامي آزادگان دنيا فراهم آورده است.

ما اين پيروزي بزرگ را تبريك مي گوئيم و از خداوند مي خواهيم كه نسل رژيم صهيونيستي را درجهان ريشه كن كند واين رژيم خونخوار از روي نقشه سياسي دنيا محو شود.

کد خبر 367167

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =