تمام خانواده هاي پشت نوبت در سال 84 تحت پوشش قرار گرفتند

سرپرست كميته امداد امام خميني(ره) گفت : تمام خانواده هاي در نوبت حمايت سال 84 ، زير پوشش كميته امداد امام خميني(ره) قرار گرفته اند.

به گزارش خبرگزاري مهر، سيد رضا نيري در گردهمايي سراسري مديران كل كميته امداد امام خميني(ره) كه با محوريت برنامه 5 ساله امداد و فناوري اطلاعات و اتوماسيون اداري برگزار شد ، با اشاره به ديدار اخير اعضاي شوراي مركزي اين نهاد با مقام معظم رهبري ، اظهار داشت: نظام جمهوري اسلامي ايران با مجاهدت حضرت امام خميني(ره) و خون شهدا استوار شده و كميته امداد امام خميني به عنوان نهاد دنباله رو خط امام و رهبري بايد شباهتي به سيره عملي حضرت امام و ولي امر مسلمين داشته باشد لذا امدادگران بايد از سنگيني كار خسته نباشند و تلاش خود را براي خدمت به خانواده هاي محروم و نيازمند بيش از گذشته افزايش دهند و به وضعيت موجود رضايت ندهند.

سرپرست كميته امداد امام خميني(ره) با اشاره به اقدامات گسترده در رسيدگي به وضعيت معيشت و حفظ كرامت و شخصيت انساني خانواده هاي تحت حمايت اعلام كرد: اقدامات گسترده اي از سوي دستگاه هاي اجرايي مختلف در زمينه فقرزدايي در حال انجام است و مردم به دولت خدمتگزار اميد بسته اند لذا بايد تلاش كنيم تا جهت تحقق اهداف دولت بارها را به دوش بكشيم و قبول مسئوليت هايي كه از جانب دولت به كميته امداد امام خميني محول مي شود، شانه خالي نكنيم.

وي تصريح كرد: در سال جاري با برنامه ريزي انجام شده بيش از 80 هزار خانواده در نوبت سال 84 كه تقاضاي حمايت از اين نهاد مقدس را داشته اند تحت حمايت قرار گرفته اند.

سرپرست كميته امداد امام خميني (ره) با اشاره به اهميت اشتغال، كارآفريني و توانمند سازي خانواده ها، خاطرنشان كرد: اعتبارات در نظر گرفته شده به منظور خودكفايي خانواده ها در حد بسيار خوبي است و اميدواريم با تلاش امدادگران و همكاري نظام بانكي كشور بتوانيم از تسهيلات بانكي در نظر گرفته شده در اين زمينه استفاده بهينه را به عمل آوريم.

نيري وجود اعتماد عمومي نسبت به كميته امداد را سرمايه مهم اين نهاد برشمرد و خاطرنشان كرد: اعتماد مقام معظم رهبري ، دولت، مجلس و مردم سخاوتمند كشورمان از سرمايه هاي اصلي اين نهاد است و از امدادگران كميته امداد خواست تا با تلاش مضاعف از اين سرمايه گرانبها محافظت كنند.

 

کد خبر 367225

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =