جزییاتی از درگیری فیزیکی درشورای شهر میاندوآب/ضربه مغزی تایید نشد

ارومیه - درگیری فیزیکی اعضای شورای اسلامی شهر میاندوآب موجب شد تا یکی از اعضای این شورا زخمی شده و روانه بیمارستان شود.

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته سه شنبه در پی درگیری شدید فیزیکی بین اعضای شورای شهر ارومیه یکی از اعضای شورای شهر به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر میاندوآب در خصوص جزییات این درگیری به خبرنگاران گفت: این درگیری روز گذشته بین دو نفر از اعضای شورای شهر روی داده و بر اثر آن جهانگیر قاسم زاده یکی از اعضای این شورا مصدوم شده و روانه بیمارستان شد.

فرزاد مشکینی ادامه داد: این عضو شورای اسلامی شهر در این درگیری از ناحیه سر دچار شکستگی شد که بلافاصله به بیمارستان عباسی میاندوآب منتقل و از آنجا نیز به بیمارستان مهاباد اعزام شد.

سخنگوی شورای شهر گفت: موضوع با حضور ماموران انتظامی صورت جلسه شد و هنوز نظریه پزشکی قانونی در این زمینه اعلام نشده است.

وی با اشاره به انتشار مطالب متعدد در خصوص این حادثه در فضای مجازی افزود: مطالب انتشار یافته در فضاهای مجازی در این رابطه به ویژه قضیه ضربه مغزی این عضور شورای شهر صحت نداشته و مورد تایید نیست.

مشکینی بدون اشاره به علت درگیری بین دو نفر از اعضای شورای شهر میاندوآب گفت: این عضو شورای اسلامی شهر میاندوآب به دلیل وخامت حالش به بیمارستانی در شهرستان مهاباد اعزام شده است.

وضعیت سلامت عضو مصدوم شورای شهر میاندوآب در دست بررسی است

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی نیز درخصوص جزییات حادثه شورای شهر میاندوآب گفت: موضوع از طریق مراجع قانونی در دست بررسی است.

رسول اصغرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه روز گذشته در پی درگیری شدید فیزیکی بین اعضای شورای شهر ارومیه یکی از اعضای شورای شهر به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد افزود: این درگیری روز گذشته بین دو نفر از اعضای شورای شهر روی داده و بر اثر آن جهانگیر قاسم زاده یکی از اعضای این شورا مصدوم شده و روانه بیمارستان شده است.

وی با بیان اینکه این عضو شورای اسلامی شهر هم اکنون در بیمارستان میاندوآب تحت مداوا قرار دارد، افزود: روز گذشته وی پس از جراحت وارده به بیمارستان میاندوآب منتقل اما به دلیل وخامت حال به مهاباد اعزام شد ولی بلافاصله مجدد به بیمارستان میاندوآب منتقل و هم اکنون نیز تحت مداوا قرار دارد.

اصغرزاده با بیان اینکه اظهار نظر در خصوص جزییات سلامت این عضو شورای شهر را به وقت دیگری موکول کرد و گفت: هم اکنون مداوا ادامه دارد و نمی توان به صورت دقیق در این خصوص اظهارنظر کرد.

وی با بیان اینکه علت اصلی درگیری از سوی مراجع قانونی در دست بررسی است اظهارداشت: به محض مشخص شدن جزییات دقیق از طریق رسانه ها اطلاع رسانی صورت می گیرد.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی در خصوص اخبار و نیز حرف و حدیث های منتشر شده در خصوص این حادثه از طریق فضای مجازی گفت: مجازی در این رابطه به ویژه قضیه ضربه مغزی این عضور شورای شهر صحت نداشته و مورد تایید نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب نیز به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر جزییات حوادث روز گذشته در دست بررسی است اما در وهله اول سلامت و بهبودی کامل آقای قاسم زاده عضو مصدوم شورا مهم است.

مقتدری در خصوص وضعیت مصدوم گفت: وی در بیمارستان میاندوآب تحت مداوا قرار دارد و برای اعلام قطعی وضعیت وی منتظر نتایج سی تی اسکن و ام آر آی هستیم

وی اضافه کرد: بعد از مشخص شدن نتایج قطعی این موارد می توان در خصوص جزییات بیشتر اطلاع رسانی کرد

بر اساس گزارش خبرنگار مهر، از سوی مردم شهرستان میاندوآب درخواستی مبنی بر واگذاری قطعه زمین به عنوان حسینیه شده بود که دو عضو شورای اسلامی شهر بر سر اختلاف در واگذاری این زمین با هم مشکل پیدا کرده‌اند.

این مشکلات در ابتدا با مشاجره لفظی آغاز شد و بر اثر ادامه این درگیری لفظی و عصبانیت، این موضوع به درگیری فیزیکی منجر شده است.

 

کد خبر 3680588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =