پيروزي عظيم حزب الله نقطه عطفي در تاريخ لبنان و تاريخ اسلام و عرب است

آيت الله واعظ طبسي با ارسال نامه اي به سيد حسن نصرالله پيروزي غرورآفرين فرزندان راستين امت اسلامي را كه با مقاومتي دليرانه برخاسته از ايمان، ايثار و اخلاص بدست آمد، تبريك گفت.

به گزارش خبرنگار "مهر" در مشهد، آيت الله واعظ طبسي نماينده ولي فقيه در خراسان و توليت آستان قدس رضوي با ارسال نامه اي به سيد حسن نصرالله  اين پيروزي شكوهمند مصداق بارز "كم من فئه قليله غلبت فئه كثيره باذن الله" دانست و افزود كه در روزگار ما  بار ديگر شيطان بزرگ و آمريكاي جنايت پيشه و ايادي ذلت پذير او را از سيطره و ستيلا بر امت اسلامي نوميد ساخت.

در اين بيانيه آمده است: اكنون استكبار جهاني به رغم فراخواندن تمامي ياران خود و به ميدان كشاندن تمامي ساز و برگ نظامي و جنگ رواني خود با تحمل بزرگترين شكست تاريخي به لانه عنكبوتي اش باز مي گردد و بار ديگر اين آيه شريفه در دل دين باوران و آزادگان نقش مي بندد كه "ان العزه لله و لرسوله و للمومنين".

اين بيانيه مي افزايد كه راهي روشن را فراروي امت اسلامي مي گذارد؛ راهي كه پويندگان آن روزافزون خواهد بود و سرانجام طومار ظلم و ستم، غصب، تجاوز و غارتگري را از سرزمين هاي اسلامي درهم خواهد پيچيد.

اينجانب اين پيروزي درخشان و نصر عظيم را به جنابعالي و تمامي فرزندان غيور و مردم آزاده لبنان صميمانه تبريك مي گويم و نسبت به شهيدان مظلوم و زنان و كودكاني كه توسط مدعيان دروغين حقوق بشر به خاك و خون كشيده شدند اداي احترام مي كنم و در جوار مضجع شريف و مطهر حضرت رضا (عليه افضل الصلواه و الثناء) براي جنابعالي و سلامتي و دوام توفيقات و تاييدات و براي رزمندگان غيور و ملت برومند لبنان عزت، سعادت، قوت و سربلندي از پيشگاه خداوند متعال مسالت مي كنم. 

کد خبر 368384

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha