فینالیست‌های چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی افسانه‌ها مشخص شدند

شناسهٔ خبر: 3689684 -
اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی افسانه‌ها اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آثار راه‌یافته به مرحله نهایی توسط تیم هفت نفره داوری به سرپرستی محمد قصاع داوری خواهند شد. در بخش علمی - تخیلی، کاتارینا ورزی و شهرام اقبال‌زاده، در بخش فانتزی، محبوبه نجف‌خانی و جمال الدین اکرمی و در بخش وحشت، رویا خوشنویس و نوید سید علی‌ اکبر، داوری را بر عهده دارند.

برگزیدگان چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی افسانه‌ها طی مراسمی در مردادماه در تهران معرفی و تقدیر خواهند شد. اسامی فینالیست‌های این مسابقه ادبی سراسری به شرح زیر است:

ژانر فانتزی (شاخه اثر کوتاه برگزیده):

افسانه قلب سنگی (امید باقری)، انفجار من (ریحانه فخرایی)، بالش سفید باباطهور (مرضیه پژوهان‌فر)، بچه تخس (سهیل مقیم)، حقیقت سیاهی سیاهی حقیقت (ریحانه فخرایی)، قصه دریای فلانتزو (عماد رضایی‌نیک)، زال پردردسر (مهدا مرتضوی زنجانی)، زمستان فصل تراکتورها نیست (روح‌الله کاملی)، سایه خورشید (صدیقه حسینی)، کلیدهای پادشاهی (سعیده تفقدی کریم زاده)، نادا پیروز خواهد شد (عماد رضایی‌نیک)، نوری که محو شد (محمد فائزی‌فرد)، نهالک (مهدا مرتضوی زنجانی)، همه چیز روبراه است (رسول کیاپاشا) و خلاص شدن روح خبیث از دست وحید (ویدا پاشایی).

ژانر فانتزی (شاخه اثر بلند برگزیده):

اژدهایان دماوند (سجاد فشخورانی)، انجمن خفتگان (پوریا شجاعی)، آوات (سید رضا حسینی)، پرواز بر فراز صخره مرمرین (صدیقه جعفریان)، پیشوا (بهمن احمدی)، جادوی هزار پرنده (علی‌اکبر کرمانی‌نژاد)، دال سرد (منا تابش)، درخت واک (اطهر رزوقی)، فرزندان سرنوشت (بصیر صمیمی)، محافظین تپه (لیلا امانی)، هدیه شوم (امیرحسین افکاری)، پادشاهی وحشت: نفرین‌شده (سمیه نجاتی‌سرشت)، شاپشال خان و اسرار کویر (مریم بهزادنژاد)،  شنل‌های سیاه (نسرین قشقایی) و دخمه (کامیار امیری).

ژانر علمی‌تخیلی (شاخه اثر کوتاه برگزیده):

 ۱۹۲۵ (زهره طاهرخانی)، بیت‌های خودسر (شهاب صفری)، تهران ۹۴۱۳ (مهسا تکاپومنش بقایی)، جنجالی‌ترین دادگاه در مثلث برمودا (لیلا باقری)، چهارشنبه متفاوت (مجید دهقان‌نصیری)، زندان هزاره (محمد مسعودی)، شبح میدان انقلاب (کسری ولایی) و نه دود و نه آتش نه گرد و نه خاک (علی امیرریاحی).

ژانر علمی‌تخیلی (شاخه اثر بلند برگزیده):

روهان (فاطمه نخعی)، بعد از ما بیابان منجمد (معین منصوری‌فرد) و دو بی‌همتا (مجید دهقان‌نصیری).

ژانر وحشت (شاخه اثر کوتاه برگزیده):

این نامه را هرگز نخوان (میلاد ماهیار)، آخرین نامه فلیپ (مجید دهقان‌نصیری)، آزادی دیو در بند (مجید دهقان‌نصیری)، خسرویه (امین اطمینان)، ده (عماد رضایی‌نیک)، غوطه‌ور در فرمالین (عباس بابا‌علی)، ویلن طلایی (محمد اسعدی)، یکی از ما دو نفر (سوگند دهکردنژاد).

ژانر وحشت (شاخه اثر بلند برگزیده):

شوومان (نازنین جودت)، شا‌پره‌‌های استخوان و ساحره‌ها (روح‌الله کاملی) و خفتگان بیدار (شکوفه راستی).

بخش جنبی نویسنده نوجوان:

شوت در آیینه (فانتزی، الیار قربانزاده)،  شخص خاص قصه ( فانتزی، یگانه الله‌بخش)، یک اتفاق ساده (وحشت، ایلیا قربانزاده)، یک ثانیه بعد از خواب (فانتزی، یگانه الله‌بخش)، اژدهایان خوابیده (فانتزی، علی گلستانی)، حبابی برای لیلی (فانتزی، ریحانه صفری)، مرز جنون (علمی‌تخیلی، زهرا شیخ)، بهرام سلحشور (فانتزی، امیرصالح جانباز)، کتاب اسرارآمیز (وحشت، مهدیه موحدی‌نیا) و اژدهای رهبر (فانتزی، یگانه الله‌بخش).

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 10 =