پاسخگویی، شفافیت و شهروندمحوری سه رویکرد شورای شهر زنجان است

زنجان-رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: پاسخگویی، شفافیت و شهروندمحوری سه رویکرد شورای شهر زنجان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید امیدی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر زنجان همواره سه رویکرد مهم را در خصوص عملکرد خود در قبال مردم داشته است.

وی با بیان اینکه همواره تلاش شده تا اعضای شورا نسبت به پاسخگویی به مطالبات اقدام کنند، افزود: شورای اسلامی شهر زنجان نهادی برخواسته از اراده مردم شهر بوده و خود را موظف به پاسخگویی به مردم می داند.

امیدی شفافیت را رویکرد دوم در راهبردهای شورای اسلامی شهر زنجان عنوان کرد و اظهار داشت: همواره تلاش شده در این راستا حرکت کنیم و شفاف سازی در خصوص اقدامات و عملکرد و هزینه ها و دریافتی ها صورت گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به جلسات چهار ماه نخست سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: در چهار ماه اخیر ۱۰ جلسه رسمی با فعالیت ۹ کمیسیون تخصصی در شورای اسلامی شهر زنجان برگزار شده و ۹۶ جلسه در کمسیون ها تشکیل شده است.

امیدی از رفع مشکل اسناد حقوقی سایت کارگاهی خبر داد و گفت: طی سال های گذشته مشکل حقوقی در خصوص اسناد زمین های این سایت وجود داشت که با تلاش های صورت گرفته مشکلات آن حل شده است و با حل این مشکل تلاش می شود ظرفیت خالی این سایت تکمیل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان ضرورت توجه به بندهای درآمدی شهرداری را خواستار شد و تاکید کرد: ۴۰ درصد درآمدهای شهردرای از محل عوارض ارزش افزوده صنعت و تجاری است.

امیدی  سال۹۵ را سال ثمردهی کارها و پروژه‌های در دست اقدام شورا و شهرداری عنوان کرد و اظهار داشت: در سال جاری باید ثمره پروژه های نیمه‌تمام در زنجان مشخص شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به وضعیت پروژه سبزه میدان، گفت: در خصوص پروژه سبزه میدان زنجان سه لایحه برای اجرای فاز یک با طی مراحل قانونی در حال حاضر به شورا رسیده است.

امیدی در خصوص بازگشایی محورهای منتهی به پادگان زنجان، گفت: شورا حمایت‌ها و سیاست‌های خاص با مشارکت شهرداری داشته است.

کد خبر 3723807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =