اولویت بندی دانشگاه شهیدبهشتی برای ارایه خوابگاه

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از اولویت بندی برای ارایه خوابگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: دانشگاه خود را ملزم می داند به دانشجویان تحصیلات تکمیلی خوابگاه ارایه کند.

حجت الاسلام منصور میراحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت های خوابگاهی دانشگاه شهید بهشتی در سال تحصیلی جدید گفت: ظرفیت های دانشگاه شهید بهشتی تغییر چندانی نداشته است.

وی ادامه داد: فقط یک خوابگاه به تعداد خوابگاه های دانشگاه اضافه شده است که در ترم گذشته، تنها از نصف ظرفیت این خوابگاه استفاده شده بود. در ترم تحصیلی جدید از تمام ظرفیت آن با توجه به تکمیل شدن خوابگاه، استفاده خواهد شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: با افزوده شدن این خوابگاه به خوابگاه های دانشگاه حدود ۲۰۰ ظرفیت خوابگاهی درسال تحصیلی جدید افزایش خواهد داشت.

میراحمدی خاطرنشان کرد: همچنین اخیرا تعمیرات اساسی در ۴ خوابگاه دانشگاه انجام داده ایم که همین موضوع باعث می شود ظرفیت های خوابگاهی تغییراتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه ظرفیت خوابگاهی دانشگاه شهیدبهشتی در مجموع ۴ هزار و ۵۰۰ نفر است، افزود: به تمام متقاضیان غیربومی خوابگاه ارایه می شود البته اولویت بندی های نیز صورت گرفته است براساس این اولویت بندی به دانشجویان خوابگاهی تحصیلات تکمیلی حتما خوابگاه ارایه می شود.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: ولی بعد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی براساس رتبه ای که در دفترچه سنجش کسب کرده اند خوابگاه ارایه می شود بعد از ثبت نام دانشجویان برای مابقی متقاضیان نیز خوابگاه نیمه خصوصی و خصوصی خوابگاه می دهیم به طوریکه سال گذشته نیز متقاضی بدون خوابگاه نماند.

کد خبر 3752128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =