با نگاهی به جاذبه‌های گردشگری تابستانی

شماره ۱۴ مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

شناسهٔ خبر: 3753349 -
شماره چهاردهم مجله ایران‌مهر با نگاهی به برخی جاذبه‌های گردشگری تابستانی ایران‌زمین و نمایه گزارش‌های استانی منتشر شد.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: نظاره برفی که آب می‌شود در اشترانکوه و تونل برفی. طراوت روزهای گرم تابستان در ائل گلی و کوهرنگ و اردبیل و حکایت دریای شمال و قایق‌سواری ماجرای جاذبه‌های تابستانی است که گردشگران را می‌خواند.

اینجا «ایران‌زمین» است، از خزر تا خلیج همیشه فارس، ماجرای هامون تا ارومیه، حکایت ارس تا اروند، روایت البرز و زاگرس از دماوند تا دنا و الوند؛ با «مهر» هم‌سفر شوید تا در این شماره مجله ایران‌مهر با سر زدن به جاذبه‌های تابستانی ایران‌گردی کنیم.

همچنین این شماره مجله ایران‌مهر ۴۰ گزارش در موضوعات مختلف از ۳۱ استان کشور  را در برمی‌گیرد تا تصویری از دغدغه‌های مهم استانی را پیش روی مخاطب قرار دهد. دغدغه‌هایی که برخی از آن‌ها در روستایی دورافتاده رقم می‌خورد و برخی از آن‌ها در مرکز استان. برخی از آن‌ها فرصت‌ها را به رخ می‌کشد و برخی تهدیدها را به چالش.

خوانندگان این شماره مجله ایران‌مهر روایت «گهر» نگین زیبای آلپ ایران را بازخوانی می‌کنند و با ما همراه می‌شوند تا از استان غربی کشور یعنی لرستان سری به برگ‌ریزان درختان چنار شهر توریستی محلات بزنند و ضمن مرور تصادفات رانندگی در تابستان امسال، احوال و مصائب پایتخت دباغ‌خانه‌های ایران را ورق بزنند.

وضعیت آرامگاه «آبش خاتون» تنها فرمانروای زن فارس و رمزگشایی از حمله یک حیوان ناشناخته به دام‌های مردم شهدا از دیگر سوژه‌های این شماره مجله ایران‌مهر است.

در این شماره مجله همچنین پرونده موسیقی بومی مازندران را ورق می‌زنیم و به سراغ مشکلات خبرنگاران به بهانه گرامیداشت روز خبرنگار خواهیم رفت.

گزارشی از تشییع پیکر شهدا در استان‌های مختلف کشور آذین‌بخش این شماره مجله ایران‌مهر است.

در بخش تصویر ایران نیز برخی تصاویر خبری مقابل چشمان مخاطبان به نمایش درخواهد آمد تا فرصتی برای مرور آلبومی از رویدادهای تیر و مردادماه باشد.

برای دریافت شماره چهاردهم مجله ایران‌مهر اینجا کلیک کنید.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 3 =