اختلافات محلی دستگاه های خراسان جنوبی سرمایه گذاران رامعطل می کند

بیرجند-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به سرمایه‌گذاران توجه ویژه‌ای شود، گفت: برخی از اخلافات محلی دستگاه‌های استانی سرمایه‌گذاران را معطل کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، همایون نخعی نژاد پیش از ظهر یکشنبه در کارگروه غارشناسی خراسان جنوبی اظهار کرد: هر ظرفیت و پتانسیلی که به خراسان جنوبی اضافه شود، به نفع استان است.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیادی در بخش‌های مختلف معدنی، کشاورزی و صنعتی دارد، افزود: باید از این ظرفیت‌ها در راستای اقتصادی شدن و ارزش افزوده استفاده شود.

نخعی نژاد با اشاره به ظرفیت‌های غارهای خراسان جنوبی، اظهار کرد: باید تیمی حرفه‌ای برای بررسی میزان قابلیت گردشگری این غارها تشکیل شود.

وی خواستار تهیه نقشه‌ای از غارهای استان شد و افزود: همچنین باید هزینه‌های لازم برای استاندارهای ایمنی غارها برآورد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: با توجه به محدود بودن اعتبارات استانی، باید هزینه مورد نیاز غارها هر چه زودتر تعیین شود.

وی با تاکید بر اینکه غارهایی که قابلیت گردشگری دارند باید شناسایی شوند، افزود: تصمیم‌گیری‌ها باید دقیق و مطالبه گری شده باشد.

نخعی نژاد با اشاره به «غار جهنم» در خراسان جنوبی، اظهار کرد: باید این غار از نظر قابلیت گردشگری کارشناسی شود.

معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به سرمایه‌گذاران توجه ویژه‌ای شود، گفت: برخی از اختلافات محلی دستگاه‌ها سرمایه‌گذاران را معطل کرده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید مردم و سرمایه‌گذاران را اذیت کنیم، اظهار کرد: منتظر نگه‌داشتن سرمایه‌گذاران از ضعف مدیریتی ما است.

نخعی نژاد تاکید کرد : باید در تصمیم‌گیری‌ها عقلانی و قاطعانه عمل کنیم نه اینکه مانند نی قابل‌انعطاف باشیم.

وی با بیان اینکه اشتغال از نیازهای اولیه خراسان جنوبی است، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌های استان اعم از غارها و معادن در جهت اشتغال‌زایی سرمایه‌گذاری کنیم.

کد خبر 3772495

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =