قیمت منازل آخرت در بهشت متقین بیرجند بالا است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از بالا بودن قیمت منازل آخرت در بهشت متقین بیرجند گلایه کرد و گفت: زمین هایی که در اختیار شهرداری است باید توسعه پیدا کند که قیمت ها کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح دوشنبه در دیدار با شهردار و کارکنان سازمان شهرداری بیرجند اظهار کرد: شهرداری از جهت مراجعه روزمره مردم با آن با دیگر نهادها و ادارات متفاوت است.

وی با بیان اینکه نوع کار در شهرداری کار پایداری است که آثار آن سال ها باقی خواهد ماند، افزود: با توجه به اینکه شهرداری اعتبارش را مستقیما از مردم می گیرد باید پاسح گوی آن ها در ارائه خدمات نیز باشند.

وی با اشاره به اینکه حفظ کرامت مراجعین مسئله ای بسیار مهم و اساسی است، گفت: نباید در کارها فرصت سوزی شود.

وی با بیان اینکه باید در طی هر دوره ای توجه داشت که چه تاثیراتی در نقشه شهری می شود ، بیان داشت: شهرداری در واقع شهر سازی  و پستی است که همواره دست به دست می شود.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه شهروندان هرگز در محله هایی که میلان های وسیع دارند دچار مشکل نمی شوند، تصریح کرد: در بعضی نقاط دورتر شهر بیرجند عرض کوچه ها کم است که باید در مورد آن ها برنامه ریزی کرد.

وی بیان کرد: در شهری که تازه در حال ساخت است و دارای فرهنگ های ویژه باید منطقه ای خاص برای آپارتمان سازی در نظر گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با برنامه ریزی و ایجاد پارکینگ باید از حجم ترافیک بعضی نقاط کم شود.

وی با اشاره به قیمت بالای منزل آخرت در بهشت متقین، اظهار کرد: زمین هایی که در اختیار شهرداری است باید توسعه پیدا کند که قیمت ها کاهش پیدا کند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه نقاط مثبت دوره های قبل شهرداری شناسایی و از آن ها استفاده شود، بیان کرد: خدمات باید خالصانه و کارشناسی شده در جهت رفاه مردم صورت پذیرد.

کد خبر 3779535

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =