آمریکا بزرگترین منکر جهان است

زنجان- رئیس قرارگاه عمار گفت: بالاترین منکر جهان آمریکا است و باید به نحو احسن چهره شوم آمریکا را معرفی کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی طائب ظهر دوشنبه در همایش امر به معروف و نهی از منکر گفت: در قرآن مطالبی داریم که به صورت دو گانه گفته شده است. 

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به اینکه بالاترین منکر جهان آمریکا است، گفت: باید چهره شوم آمریکا به خوبی معرفی شود چرا که این دشمن به دنبال خلع سلاح  ایران است و در این میان اسحله ما دعا است. 

طائب تاکیدکرد: دشمن و آمریکا می‌خواهد با ماهواره دعا را از ما بگیرد و در این میان فیش‌های نجومی و کنسرت ها جای دعا را می گیرد. 

وی بالاترین معروف را سوریه عنوان کرد و گفت: بزرگترین منکر توسط ماهواره‌ها اداره می‌شود و اگر آنجا در سوریه پیروز شوند ریشه اسرائیل را توانسته‌ایم خشک کنیم. 

رئیس قرار گاه عمار تصریح کرد: هدف دشمن ایجاد تفرقه و اختلاف برای نابودی خیر در جامعه اسلامی ایران است و در این میان اهداف دشمنان از ماهواره و کنسرت ها باعث دور شدن از خیر می‌شود. 

طائب تاکید کرد: ماهواره و اجرای کنسرت‌ها باعث ایجاد اختلاف و تفرقه دربین  مردم جامعه اسلامی می شود. 

وی افزود: ما در مقابل ماهواره را فیلتر می‌کنیم باید منشا را از بین ببریم. 

رئیس قرار گاه طائب با بیان اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است، افزود:  باید با ماهواره مبارزه کنیم که بالاترین امربه معروف و نهی از منکر است وباید از ریشه منکرات خشک شود. 

طائب با بیان اینکه باید دشمن را شناخت، افزود: ماهواره خود ابراز درست شده دشمن است و این خود دشمن را به عینه نشان می‌دهد. 

وی تصریح کرد: اگر در جامعه اسلامی امر به معروف و نهی از منکر در مسیر درستی حرکت کند آن مسیر خوبی در حکومت اسلامی است. 

کد خبر 3785864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =