بالغ بر ۱۱ هزار نفر درشورای یادآوران معروف کردستان عضویت دارند

سنندج- دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر کردستان با اشاره به وجود ۹۶۰ شورای یادآوران معروف در سطح مدارس استان گفت: هم اکنون ۱۱ هزار و ۵۲۰ نفر در این شورا عضویت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی امروز چهارشنبه در همایش استانی همه مسئولیم در حفظ سلامت محیط اداری با رویکرد امربه معروف ونهی از منکر که در مجتمع امام خمینی(ره) سنندج برگزارشد، به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد امربه معروف و استان پرداخت وگفت: ۴۳۹ شورای فعال در ادارات استان تاکنون تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه ۶۵۲ نفر عضوی شورای امربه معروف و نهی از منکر استان هستند، عنوان کرد: ۳ هزار و ۲۵۱ نفر هم در ۳۷۸ شورای امربه معروف تشکیل شده در شهرستان های استان عضو هستند.

وی با اشاره به فعالیت  ۱۴۰  یارو معروف در سطح استان و شهرستان ها، بیان کرد: ۹۶۰ شورای یادآوران معروف هم در مدارس استان با جمعیت ۱۱ هزار و ۵۲۰ عضو وجود دارد.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: ۳۰۸ شورا در اتحادیه اصناف با عضویت ۲ هزار و ۵۵۹ نفر و ۲۵ شورا هم در هیئات مذهبی با ۲۴۷ نفر عضو ایجاد شده است.

الله مرادی تعداد شوراهای تشکیل شده در سازمان های مردم نهاد را ۶ شورا ذکر کرد و افزود: ۳۱۵ گروه فعال تذکر لسانی با عضویت ۳ هزار و ۱۵۰ نفر در استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۲۰ گروه فعال خواهران هم با عضویت ۲۰۰ نفر در استان فعالیت می کنند، افزود: ۳۸۴ شورا در تمامی مساجد مرکز استان با جمعیت ۲ هزار و ۱۶۲ نفر تشکیل شده است.

وی عنوان کرد: پنج شورا هم در بقاع متبرک شاخص استان و دو شورا هم در مجتمع های قضایی و ۸ شورا هم در یگان های نیروی مسلح استان ایجاد شده است.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه امربه معروف و نهی از منکر مسئله ای فردی نیست، گفت: آحاد مردم به ویژه مسئولان باید جهادی برای ترویج امربه معروف ونهی از منکر تلاش کنند.

کد خبر 3788357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =