توضیحات هیئت فوتبال خوزستان در مورد تیم استقلال رامهرمز

اهواز ـ هیئت فوتبال استان خوزستان در پاسخ به مصاحبه سرمربی تیم فوتبال استقلال رامهرمز در مورد اجحاف در حق این تیم شهرستانی، توضیحاتی برای خبرگزاری مهر ارسال کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی انتشار گفت وگوی خبری سرمربی تیم فوتبال استقلال رامهرمز در خبرگزاری مهر با عنوان «هیئت فوتبال خوزستان بی عدالتی در حق استقلال رامهرمز را پیگیری کند» در روز شنبه ۱۷ مهرماه جاری، هیئت فوتبال استان خوزستان توضیحاتی در مورد موارد مطرح شده برای خبرگزاری مهر ارسال کرد.

در توضیحات هیئت فوتبال خوزستان آمده است:

آیین نامه برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر استان خوزستان بر روی سایت هیئت فوتبال به نشانی(www.khzfootball.ir)  قابل دسترسی است، همچنین در جلسه هماهنگی نمایندگان تیم ها قبل از شروع مسابقات، موارد آیین نامه برگزاری توسط نماینده هیئت فوتبال بیان و در اختیار نمایندگان قرار می گیرد.

در این آیین نامه در بند سوم از ماده سوم آمده: «در پایان مسابقات لیگ برتر در سال ٩٥ـ ٩٤ بر اساس سهمیه تعیین شده از سوی فدراسیون فوتبال به معرفی تیم یا تیم ها جهت شرکت در مسابقات زیر گروه اقدام خواهد شد.

طبق سنوات گذشته فقط تیم قهرمان به عنوان تنها نماینده استان معرفی می شد اما در دو سال گذشته استثنائاً بر اساس پیگیری های عبدالکاظم طالقانی رئیس هیئت فوتبال خوزستان و موافقت سازمان لیگ، یک سهمیه به سهمیه های در نظر گرفته شده برای استان خوزستان در مسابقات زیر گروه کشوری اضافه شد اما در سال جاری هنوز موافقت سازمان لیگ مبنی بر حضور هر دو تیم قهرمان و نایب قهرمان استان خوزستان در مسابقات زیر گروه کشور اعلام نشده و در حال پیگیری است.

امسال دو تیم خرمشهر و رامهرمز درخواست حضور در مسابقات فوتبال امسال زیر گروه کشوری را داشتند که عین درخواست هر دو آنها به فدراسیون فوتبال ارسال شد و به دستور مستقیم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درخواست نماینده خرمشهر، دستور اقدام و درخواست نماینده رامهرمز دستور بررسی لازم خورد که پس از ارجاع به واحد مسابقات کشوری سازمان لیگ فوتبال ایران پس از بررسی های لازم در خصوص امکان سنجی حضور نماینده رامهرمز در این مسابقات موافقت نشد.

حال برخی با تشویش اذهان عمومی و فرستادن پیام ها در گروه های مختلف و فضاهای مجازی و عنوان واژه تبعیض در هیئت فوتبال و جریان سازی، قصد بر هم زدن آرامش فوتبال خوزستان را دارند که این هیئت با توجه به مستندات موجود می تواند از مجاری قانونی از این افراد شکایت و پیگیری های لازم را به عمل آورد. ضمن اینکه امسال هم قبل از شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال خوزستان، واحد مسابقات استانی چندین بار به تیم استقلال رامهرمزاعلام کرد که امسال تیم خود را در مسابقات لیگ برتر استان شرکت دهد که آنها گفتند؛ به هیچ وجه در مسابقات استانی شرکت نمی کنند.

کد خبر 3791379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =