فرصت مجدد برای نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشجویان شاهد و ایثارگر که با انتقال و میهمانی آنها به دلیل عدم ظرفیت و نداشتن شرایط لازم مخالفت شده است، باید به دانشگاه های مبداء خود بازگشته و تابستان ۹۶ مجدد در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تمام متقاضیان نقل و انتقال شاهد و ایثارگر ورودی قدیم و جدید که در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به درخواست انتقال و میهمانی خود اقدام کرده اند و با آن موافقت شده، اگر حکم کمیسیون آنان انتقال و یا میهمانی به شرط کسب معدل در نیمسال اول تحصیلی و یا در دو نیمسال اول تحصیلی باشد، باید آن را کسب کنند.

این به این معنی است که، دانشجویان باید، در نیمسال اول تحصیلی و یا دو نیمسال اول، معدل ذکر شده را کسب کنند، در غیر این صورت برای نیمسال دوم به دانشگاه قبول شده خود (مبدا) فرستاده می شوند.

همچنین تمام متقاضیان نقل و انتقال شاهد و ایثارگر ورودی قدیم و جدید که در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به درخواست انتقال و میهمانی خود اقدام کرده اند و با آن موافقت شده، برای ثبت نام باید به دانشگاه های مقصد مراجعه کنند.

در ضمن تمام متقاضیانی که با انتقال و میهمانی آنها به دلیل عدم ظرفیت و نداشتن شرایط لازم مخالفت شده، باید به دانشگاه های مبداء خود بازگشته و تابستان ۹۶ مجدد در سامانه ثبت نام کنند.

کد خبر 3799963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =