مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان برگزار می‌شود

همدان- معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: طی ۱۵ روز آینده مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان برگزار می‌شود.

علی ضمیری کامل با اشاره به برگزاری مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان اظهار داشت: پیشکسوتان و اعضای مجمع هیئت بوکس استان همدان به انتخاب رئیس فعلی هیئت بوکس استان اعتراض داشته‌اند و از فدراسیون بوکس کشور درخواست برگزاری مجمع فوق‌العاده این هیئت را دارند.

وی افزود: برگزاری مجمع فوق‌العاده با پیشنهاد حداقل یک‌سوم اعضای مجمع باید برگزار شود که نامه و تاریخ پیشنهادی برگزاری مجمع فوق‌العاده را به فدراسیون بوکس فرستاده‌ایم و طی ۱۵ روز آینده این مجمع با حضور رئیس فدراسیون بوکس در همدان برگزار می شود.

مجمع هیئت بوکس در انتخاب رئیس هیئت مستقل بوده است

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه اعضای مجمع هیئت بوکس در انتخاب رئیس هیئت آزاد بوده‌اند، گفت: انتخاب رئیس هیئت‌ها انتصابی نیست که توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان انتخاب شود و خود مجامع هیئت‌های ورزشی رئیس هیئت را با حداکثر آرا انتخاب می‌کنند.

ضمیری کامل عنوان کرد: داوود دوامی رئیس هیئت بوکس استان همدان را مجمع هیئت بوکس استان که اعضای آن را مربیان، داوران و ورزشکاران سطح اول این رشته و رئیس هیئت شهرستان‌ها شامل می شوند، انتخاب کرده‌اند.

وی با اشاره به شرایط مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان بیان کرد: اگر نصف به‌علاوه یک نفر از اعضای مجمع به عزل رئیس هیئت فعلی بوکس رأی دهند رئیس هیئت عزل خواهد شد و در غیر این صورت رئیس هیئت به کار خود ادامه خواهد داد.

موضع اداره کل در مجمع فوق العاده هیئت بوکس استان همدان بی طرفانه خواهد بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: در صورت عزل رئیس هیئت، اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تا فراهم کردن شرایط دوباره برگزاری انتخابات سرپرستی را برای هیئت بوکس استان همدان معرفی خواهد کرد.

ضمیری بابیان اینکه برای اولین بار مجمع فوق‌العاده یک هیئت ورزشی در استان همدان برگزار می‌شود، گفت: موضع اداره کل ورزش و جوانان نسبت به این موضوع کاملاً بی‌طرفانه بوده و برای ما اصلاً شخص مهم نیست و تنها هدف ما این است که رشته بوکس در استان همدان پیشرفت کند.

وی یادآور شد: چه داوود دوامی و چه هر فرد دیگری رئیس هیئت بوکس استان همدان باشد برای وی ارزش قائل هستیم و برای دستگاه ورزش شخص مهم نیست و تنها توسعه ورزش و حرکت رو به جلوی هیئت‌های ورزشی را می‌خواهیم.

کد خبر 3811754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =