ضرورت توجه مدیریت شهری زنجان به پدافندغیرعامل

زنجان-عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: امیدواریم نگاه جدی‌تری به حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شهرداری زنجان حاکم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید امیدی ظهر سه شنبه در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر این موضوع اظهار داشت: تقویت ساختار موضوع مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در کنار پیش بینی آن در لایحه بودجه شهرداری برای سال آتی از ضروریات مهم شهر زنجان است.

وی اهمیت توجه به این حوزه را یادآور شد و افزود: باید در خصوص وضعیت فعلی شهر زنجان برای مقابله با پدیده های همچون زلزله و میزان آمادگی و وضعیت تجهیزاتی در شرایط بحران بررسی های لازم صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل بیش از یک دهه است در کشور مطرح شده، تاکید کرد: هدف از این طرح این موضوع ارتقای پایداری ملی، کاهش آسیب پذیری و الزامات مربوط به مدیریت شهری برای ایجاد آرامش در بین مردم بوده است.

امیدی به وضعیت پروژه سبزه میدان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: با گذشت نزدیک به سه ماه از آخرین ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص این پروژه شاهد اقدام جدی در خصوص انتخاب پیمانکار نیستیم.

امیدی با بیان اینکه تسریع در روند اقدامات اجرایی پروژه خواست فعلی شورا از شهردرای زنجان است، افزود: امیدواری تا پایان سال جاری شاهد آغاز عملیات اجرایی در پروژه باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تقدیر از جدیت مدیریت شهری در خصوص تسریع عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع)، خاطر نشان کرد: شاهد جدیت مدیران شهرداری در تسریع امور هستیم.

امیدی خواستار تسریع در ساخت و تکمیل گرمخانه زنجان شد و اظهار داشت: با توجه به ورود به فصل سرما استفاده از گرمخانه ضرورت بیشتری خواهد یافت.

وی همچنین خواستار تسریع در ساخت مرکز کنترل ترافیک شهرداری زنجان شد.

کد خبر 3812227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =