قرچک می تواند نیازهای خدماتی شهر تهران را تکمیل کند

قرچک-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قرچک می تواند به عنوان یکی از شهرهایی باشد که نیازهای خدماتی شهر تهران را تکمیل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش شهریور پیش از ظهر یکشنبه در اولین نشست تخصصی "نگاه به توسعه پایدار شهرستان قرچک" با اشاره به ویژگی های مهم کشور اظهار داشت: باید این نکته را مورد توجه قرار داد که اولین دولت، ملت و دین الهی در ایران شکل گرفت.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران افزود: مردم این سرزمین همواره نگاه ترقی خواهانه و همراه با پیشرفت را به کشور داشته اند و وقوع سه انقلاب در این سرزمین، این مهم را به اثبات می رساند.

وی ادامه داد: توسعه یافتگی دارای ملزوماتی بوده که ابتدا باید ساختار مشخصی در حوزه توسعه سیاسی اتفاق افتاده و شایسته سالاری در عرصه اجرایی و اداری حاکم شود.

شهریور اضافه کرد: تشکیل جامعه مدنی نیز در شکل گیری یک جامعه توسعه یافته بسیار موثر است و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ادامه داد: توسعه سیاسی در کشور با روی کارآمدن دولت یازدهم و شعار اعتدال و استفاده از  خطوط فکری مختلف محقق شده است و در این عرصه نیز باید شهروندان محور توسعه قرار گرفته تا به موفقیت های لازم دست پیدا کنیم.

وی گفت: امروز نیازمندیم در شهرهای اقماری تهران به خصوص قرچک از راهکارهای نوین و کم هزینه برای رسیدن به توسعه پایدار بهره ببریم و قرچک می تواند به عنوان یکی از شهرهایی باشد که نیازهای خدماتی شهر تهران را تکمیل کند.

کد خبر 3816900

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =