طرح سبزه میدان در مرحله انتخاب پیمانکار است

زنجان-عضو شورای شهر زنجان گفت: طرح سبزه میدان در حال حاضر در مرحله انتخاب پیمانکار است و موضوع در حوزه شهری تسریع می شود و تا پایان سالجاری فاز اول طرح با ورود پیمانکار اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید امیدی شامگاه دوشنبه  با حضور در نمایشگاه مطبوعات و غرفه خبرگزاری مهر، به پروژه سبزه میدان اشاره کرد و افزود: این طرح از دغددغه های مهم مردم شهر زنجان است.

وی اظهار کرد: سبزه میدان از حدود ۲.۵ سال گذشته و سالها رکود تصمیم گرفته شد کار جلو برود و درآن مقطع سرمایه گذاری آمد و قرار شد کار به صورت  مشارکتی جلو برود و شرکت  کهن دژ میلاد وارد کار شده و کار را جلو برود ولی ما از این شرکت گلایه مند هستیم چرا که  این شرکت برای مشارکت اعلام آمادگی کرد و لی بد عهدی کرد.

عضو شورای شهر زنجان گفت: اجرای این طرح به صورت پیمانکاری در حوزه شهری قرار گرفت و این طرح کوچکتر و فاز بندی شد و  به جای اجرا در زمینی به وسعت ۸ هکتار به صورت فاز بندی اجرا می شود و فاز نخست در دو هکتار اجرا می شود.

امیدی تاکید کرد: این طرح در زمینی به مساحت دو هکتار به صورت فاز بندی انجام شده و فاز های بعدی هم در سالهای آینده اجرایی می شود.

وی گفت: الان در مرحله انتخاب پیمانکار است و موضوع در حوزه شهری تسریع می شود و تا پایان سالجاری فاز اول طرح با ورود پیمانکار اجرا می شود.

عضو شورای شهر زنجان به انتقال آرامستانها به خارج شهر زنجان اشاره کرد و گفت: زنجان دو آرامستان بالا و پایین دارد واین دوآرامستان در بافت مرکزی و مسکونی بوده و مسائل زیست محیطی ایجاد کرده و در این میان انتقال آرامستان در دستور کار حوزه شهری قراردارد.

امیدی تصریح کرد: آرامستانی در مسیر شهرک صنعی علی آباد آماده شده است و  تاسیسات در حال تکمیل است و تا پایان سال  امکانات اولیه فراهم شود ،سال آینده قابل انتقال به خارج شهر است.

وی به شهرک  it در زنجان اشاره کردو افزود: زنجان قطب ای تی الکترونیک و برق  معرفی شده و حوزه شهری توجه جدی در این زمینه دارد و از این طرح پشتیبانی می کند.

کد خبر 3818286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =