«داوود دوامی» در ریاست هیئت بوکس استان همدان ابقا شد

همدان- «داوود دوامی» در مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان با ۱۳ رأی مثبت در ریاست این هیئت ابقا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع فوق‌العاده هیئت بوکس استان همدان بعدازظهر سه شنبه با حضور رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و ریاست مجمع، دبیر فدراسیون بوکس کشور و نائب رئیس مجمع، رئیس مجامع وزارت ورزش و رئیس بازرسی فدراسیون بوکس کشور و سایر اعضا در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی‌پور همدان برگزار شد.

رئیس هیئت بوکس همدان در این مجمع با اشاره به عملکرد یک سال و نیم اخیر هیئت بوکس این استان اظهار داشت: کسب یک مدال نقره نوجوانان کشور و افزایش سهمیه بوکس همدان به ۶ نفر، دستیابی به ۲ مدال نقره بزرگ‌سالان کشور و افزایش سهمیه دراین بخش به ۶ نفر ازجمله موفقیت‌های این رشته ورزشی است.

داود دوامی افزود: اعزام تیم ۶ نفره جوانان به رقابت‌های کشوری و کسب یک مدال طلا بعد از ۱۰ سال و ۲ نقره و ۲ برنز و افزایش سهمیه استان به ۱۰ نفر و کسب مقام تیمی سومی برای اولین بار در رده جوانان در تاریخ بوکس استان همدان، عضویت ۶ بوکسور در تیم ملی و کسب مقام قهرمانی در مسابقات چهارجانبه غرب کشور از افتخارات بوکس همدان در یک سال گذشته است.


وی با اشاره به سایر اقدامات و عملکرد هیئت بوکس استان همدان در زمان مدیریت خود گفت: برگزاری کلاس مربیگری درجه سوم و دوم زیر نظر مدرسان اعزامی فدراسیون، اعزام تیم نونهالان همدان به رقابت‌های کشوری و دست‌یابی به یک نشان نقره و یک نشان برنز از دیگر موفقیت ها است.

دوامی عنوان کرد: کسب مقام سوم تیمی در مسابقه‌های چهارجانبه کرمانشاه و اعزام ابوالفضل کرمی بوکسور رده جوانان همدان به پیکارهای قهرمانی آسیا به میزبانی کشور قزاقستان برای اولین بار در تاریخ بوکس استان همدان از دیگر موفقیت‌های هیئت بوکس همدان در یک سال و نیم اخیر بود.

رئیس هیئت بوکس همدان بابیان اینکه انتخاب سعید نوروزی مربی همدانی به عضویت تیم ملی نوجوانان کشور یکی از افتخارات این دوره بوده است، بیان کرد: حضور مسعود خزایی در تیم ملی بزرگ‌سالان و یکی از گزینه‌های المپیک، راه‌اندازی هیئت بوکس در شهرستان‌های رزن و بهار، کسب یک نشان نقره در رقابت‌های نونهالان کشور در اراک، شرکت در رقابت‌های کشوری نوجوانان در بابل و کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز و کسب عنوان سومی تیمی، میزبانی رقابت‌های نونهالان کشور و کسب هفت مدال رنگارنگ یک طلا دو نقره و چهار برنز از دیگر رخدادها بوده است.

وی عنوان کرد: دست‌یابی به یک نشان طلا و یک مدال برنز در قهرمانی کشور جوانان در شهر گرگان، حضور نماینده همدان در طرح مستعدان المپیک ۲۰۲۰ در اردوی تیم ملی امید برای اولین بار و تجلیل از قهرمانان بوکس و اهدای مدال ورزشکاران قهرمانی کشور به خانواده شهید سردار همدانی از دیگر افتخارات هیئت بوکس همدان در یک سال و نیم اخیر بوده است.

گفتنی است در این مجمع احمد خرم، سعید نوروزی و کردلو به‌عنوان موافق و منوچهر هندی و ابراهیم امیری به‌عنوان مخالف به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

همچنین سید هادی حسینی دیگر مخالف هیئت بوکس نیز فرصت پنج دقیقه صحبت خود را به منوچهر هندی سپرد.

نصف به‌اضافه یک رأی، تکلیف عزل یا ابقای داوود دوامی در هیئت بوکس استان همدان را مشخص می‌کرد که پس از پایان رأی‌گیری داوود دوامی با ۱۳ رأی موافق از ۱۹ رأی در سمت خود ابقا شد.

شش نفر نیز به‌عنوان مخالف به عدم ابقای داوود دوامی در هیئت بوکس استان همدان رأی دادند.

کد خبر 3831137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =