تذکر و اخذ تعهد کتبی به پیشکسوتان و رکابزنان متخلف

نشست کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه سواری با تصمیم برای گرفتن اخذ تعهد کتبی از رکابزنان اعزامی به خارج از کشور همراه بود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، نشست کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه سواری عصر امروز سه شنبه دوم آذرماه با حضور پریچهره سرپرست فدراسیون ، ناهید ایروانی نایب رئیس بانوان، چایچی مدیر تیم های ملی، خانم خسرو شاهی مسئول حقوقی فدراسیون ، کاظمی و صباغی نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و اصغر خالقی مشاور سرپرست فدراسیون برگزار شد.

اعضای کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه سواری در پایان با توجه به عدم آگاهی ورزشکاران از چگونگی مراحل اداری اعزام به مسابقات برون مرزی، مقرر شد تا ضمن اخذ تعهد کتبی از متخلفین آنها متعهد شوند در صورت شرکت در مسابقات برون مرزی نسبت به کسب مجوز از فدراسیون و شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان اقدامات لازم را معمول نمایند.

همچنین به کمیته پیشکسوتان فدراسیون در خصوص نظارت هرچه بیشتر بر اعزام تیمهای پیشکسوتان به مسابقات برون مرزی تذکر داده شد .

همین طور به آقای بیژن امیر آخوری به دلیل عدم رعایت مفاد آیین نامه شورای برون مرزی و اعزام ورزشکاران به مسابقات برون مرزی ضمن دریافت تذکر کتبی و فرصت داده شد تا ظرف مدت یک هفته مستندات خود را در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون ارائه نمایند. بانوان رکابزن ایران مدتی پیش بدون دریافت مجوز شورای برون مرزی در رقابتهای دوچرخه سواری تایلند شرکت کرده بودند.

کد خبر 3831376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =