اعتبارات راه های روستایی سفر ریاست جمهوری توزیع می شود

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبارات راه های روستایی سفر ریاست جمهوری امسال و سال اینده در استان توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، به منظور تصمیم گیری در خصوص نحوه توزیع اعتبارات راههای روستایی استان، جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، رئیس اداره راه روستایی اداره کل راه و شهر سازی به ریاست فرخزاد معاون امور عمرانی استانداری برگزار شد.

علی فرخ زاد معاون عمرانی استانداری قزوین در این جلسه اظهار کرد: ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبارات راه های روستایی سفر ریاست جمهوری امسال و سال اینده در استان توزیع می شود.

در این جلسه مقرر شد  ٢٣٠ میلیارد ریال اعتبارات سال ٩۵ راههای روستایی استان از محل سفر ریاست جمهوری به نسبت طول راههای روستایی هر شهرستان و نیز میزان تخریب و استهلاک آنها برای ادامه و تکمیل پروژه های راه روستایی تخصیص یابد و توسط اداره کل راه و شهرسازی نسبت به انتخاب پیمانکار جهت اجرای آنها اقدام لازم صورت گیرد.

همچنین در این جلسه مقررشد برای توزیع مبلغ ٢٧٠ میلیارد ریال اعتبار سال ٩۶ راههای روستایی از محل سفر ریاست جمهوری به استان قزوین، اداره کل راه و شهرسازی اولویتهای مورد نظر را با توجه به شاخص های توزیع به کمیته تصمیم گیری ارائه دهد.

پیش از این مبلغ١۴٠ میلیارد ریال اعتبارات راههای روستایی از محل اعتبارات استانی برای اجرای پروژه های یاد شده توزیع شده است.

از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری مبلغ۶٠٠میلیارد ریال به راههای روستایی ابلاغ شده است که در سال جاری مبلغ٢٣٠  میلیارد ریال و سال آینده نیز٢٧٠میلیارد ریال تخصیص خواهد یافت.

کد خبر 3837649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =