سردار سرتيپ محمد حجازي فرمانده نيروي مقاومت بسيج گفت: بسيج خود را با نيازهاي روز تطبيق داده است تا به نيازهاي حقيقي جوانان امروز پاسخ دهد.

به گزارش خبرنگار سياسي مهر، وي عصر امروز در همايش رسانه و بسيج با بيان اين مطلب افزود: وقتي صحبت از بسيج مي شود همه به دوران دفاع مقدس باز مي گردند و در آن زمينه صحبت مي شود، اما امروز بسيجي بايد احساس كند كه فعاليتش متناسب با نياز روز جامعه است.
وي تاكيد كرد: هميشه از خلا فعاليت ها براي جوانان سخن به ميان مي آيد اما فعاليت هاي گسترده بسيج براي جوانان و نوجوانان پوشش مناسب داده نمي شود. فرمانده نيروي مقاومت بسيج اظهار داشت: بسيجي بايد از حضور در بسيج احساس مفيد بودن داشته باشد از سويي چون با تهديد مواجه هستيم آمادگي دفاع از نيازهاي ضروري امروز كشور است پس با توجه به وجود اين تهديدها موظفيم به حضور مستمر بسيجيان اهميت دهيم.سردار حجازي اين تفكر را كه هيچ تهديدي عليه كشور وجود ندارد را تحليلي نادرست خواند و گفت: براي افزايش آمادگي دفاعي به نيروي شاداب و فعال بسيجي نياز مبرم داريم.
وي تصريح كرد: بسيجيان چون فعاليت خود را به طور داوطلبانه و با اخلاص انجام مي دهند بايد به اين فعاليت ها اهميت فوق العاده و ويژه داده شود.
سردار حجازي جهت گيري بسيج را جهت گيري مثبت و صحيح دانست و گفت: بسيجي مي تواند به عنوان الگوي مناسبي براي جوانان و نوجوانان كشور باشد. فرمانده نيروي مقاومت بسيج ادامه داد: در عرصه خلاقيت، فناوري و عرصه هاي علمي زمينه هاي مستعد فراواني در نيروهاي بسيجي وجود دارد. ما در بسيج تابلوهاي ايثار و عظمت فراوان داريم كه اين ايثارها و اخلاص ها بايد برجسته شده و اشاعه داده شود كه به طور يقين آثار تربيتي نيز خواهد داشت.

کد خبر 38452

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =