پاداش‌ها پاسخگوی هزینه قهرمانان ورزشی نیست

کرمانشاه- بانوی قهرمان ووشوی جهان گفت: پاداش‌هایی که به قهرمانان ورزشی داده می‌شود پاسخگوی هزینه‌های این افراد نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، مریم هاشمی شامگاه دوشنبه در مراسم تجلیل از مدال آوران که با حضور وزیر ورزش و جوانان در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دهه ها گذشت واینک اگر در عرصه ورزش نگاه کنیم کهکشانی از ستارگان درخشان را می بینیم که هر دسته از شیرزنان این دیار که در عرصه بین الملل پای می گذارند چشم ها را خیره و دل ها را جذب می کنند.

وی افزود:  زن ایرانی امروز سرمشق زنانی است که تاکنون در باورهای خود راه نمی دادند شیرزنان قهرمان ما دوشادوش برادران پهلوان خود حماسه هایی در جنگ پنهان و خاموش آفریدند.

این بانوی قهرمان ووشوی جهان خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز به خطه ای آمده اید که زنانش  منشا حماسه و شکوه بودند و این همه نوگلی که در گلزار شهدا خفته اند حاصل زحمات مادران نجیب این دیاراند.

هاشمی بیان کرد: زنان رنج دیده این دیار در عرصه ورزش و اجتماع حقی دارند که امکانات ورزش و اشتغال با در نظر گرفتن دشواری های حجاب به مساوات برایشان مهیا شود اینان مادران سازنده نسل فردا هستند کمبودهای اینان بی شک در رشدفرزندانشان موثر خواهد بود

وی افزود: قهرمانان المپیک چشم به راه برخورداری بیمه آتیه ساز و دلگرم کننده ای برای فرداهای خود و تا آینده شان تامین شود و حق است که تامین شوند.

هاشمی افزود: همچنین در طول اردوهای آمادگی برای کسب افتخارات ملی تقاضا می شود نرخ بلیط های هوایی تردد بچه های استان های مختلف دست کم نیم بها منظور شود تا از  خستگی ها و آسیب های متعدد کاسته شود و از نظر مالی بسیاری از قهرمانان نیازمند حمایت و دستگیری هستند.

وی افزود: کار شیرزنان قهرمان کمتر از المپیک نیست پس سزاوار نیست در پرداخت پاداش به این عزیزان کمبودهای زیاد قائل شویم. مبالغی که در قالب پاداش رقابت های ملی در نظر میگیریم انصافا جوابگوی هزینه قهرمانان نمی باشد و ما از همه تلاش ها و دور اندیشی شما تشکر میکنیم.

هاشمی گفت: از ثبت اماکن ورزشی به اسم قهرمانان قدر دانی می کنیم هر حرکت زیبا و دلگرم کننده خرسندی ورزشکاران را در پی خواهد داشت.

کد خبر 3848792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =