لیگ برتر ووشو؛

خیال آسوده مدعیان برای صعود به نیمه نهایی/وقفه دوماه تا مرحله بعد

شناسهٔ خبر: 3866081 -
مرحله گروهی رقابتهای لیگ برتر ووشو در حالی فردا سه شنبه به پایان می رسد که خیال تیم های مدعی برای صعود به نیمه نهایی آسوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای لیگ برتر ووشو در فصل جاری لیگ با حضور ۹ تیم در دو گروه چهار و ۵ تیمی برگزار می شود. در گروه نخست تیم های رنگ فیروزه شیراز، پارس جنوبی، شهرداری بندرعباس، قوامین و هیات مشهد رقابت می کنند و مقاومت بسیج، دانشگاه آزاد، شهرداری دامغان و شهرداری ملارد نیز در گروه دوم حضور دارند. 

فردا سه شنبه با انجام هشت بازی مرحله گروهی این رقابتها با روشن شدن تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعد به پایان می رسد. در گروه یک که تقریبا صعود پارس جنوبی و پاس ناجا قطعی است، رنگ فیروزه ای ابتدا به دیدار هیات ووشو مشهد می رود و سپس برابر شهرداری بندرعباس صف آرایی می کند. هیات ووشو مشهد به دیدار پاس ناجا می رود و در آخرین بازی این گروه پارس جنوبی با شهرداری بندرعباس پیکار می کند. 

در گروه دوم تیز شهرداری ملارد در دو بازی متوالی با مقاومت بسیج و دانشگاه آزاد مبارزه می کند. شهرداری دامغان هم در دو دیدار برابر مقاومت بسیج و دانشگاه آزاد صف آرایی خواهد کرد. در این گروه نیز صعود دانشگاه آزاد قطعی است و دو تیم شهرداری دامغان و ملارد برای صعود تلاش می کنند. 

طبق برنامه فدراسیون ووشو رقابت های مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ این رقابتها با وقفه ای نزدیک به دو ماه ۱۷ اسفند ماه برای شناخت تیم های برتر برگزار می شود. در فاصله زمانی هفته پایانی مرحله گروهی تا دیدارهای نیمه نهایی و نهایی نیز مسابقات قهرمان کشوری جوانان و بزرگسالان در شیراز و اصفهان انجام خواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 1 =