پس از وقفه ۴۰ روزه صورت می گیرد؛

آغاز دور برگشت لیگ برتر تکواندو با تقابل مدعیان نیمکت تیم ملی

شناسهٔ خبر: 3868172 -
دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با تقابل مدعیان اصلی قهرمانی که مربیان احتمالی تیم ملی را روی صندلی مربیگری دارند، آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از یک وقفه نزدیک به ۴۰ روزه، رقابتهای دور برگشت لیگ برتر تکواندو با برگزاری هشت دیدار از هفته های اول و دوم از سرگرفته خواهد شد. در همین ابتدای کار نیز علاقمندان به تکواندو شاهد یک فینال زودرس خواهند بود. 

دانشگاه آزاد که در جدال ابتدایی فصل مقابل مدافع عنوان قهرمانی صاحب پیروزی شد و در نهایت هم با سه امیتاز اختلاف قهرمان نیم فصل شد برای مسجل کردن عنوان قهرمانی، باید یکبار دیگر شهرداری ورامین را شکست دهد.

البته شرایط هر دو تیم با ابتدای فصل متفاوت است و باید منتظر یک رقابت جذاب و دیدنی بود. دانشگاه با محرومیت امید عمیدی در سنگین وزن به مشکل برخورده و در تعطیلات نیم فصل هم در تلاش بود تا با جذب یک تکواندوکار قابل اتکا، این کشل را رفع کند. 

نتیجه این دیدار در تعیین تیم قهرمان نقش مستقیم دارد و برنده دیدار را باید به نوعی قهرمان این دوره نامید. در جدول رده بندی دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز صدرنشین است، شهرداری ورامین با ۱۸ امتیاز در مکان دوم ایستاده و لوزان خانگی کن با ۱۱ امتیاز سوم است. 

برنامه دیدارهای هفته اول از دور برگشت:
* دانشگاه آزاد - شهرداری ورامین
* هیات تکواندو شمال‌شرق - پاس قوامین
* یاسین پیشرو البرز - مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه
* لوازم خانگی کن - شهدای مدافع حرم ساری

 برنامه دیدارهای هفته دوم:
* هیات تکواندو شمال‌شرق - شهرداری ورامین
* لوازم خانگی کن - پاس قوامین
* شهدای مدافع حرم ساری - مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه
* دانشگاه آزاد اسلامی - یاسین پیشرو البرز

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 0 =