۱۸۳ هزار پاکت شیر در بین دانش آموزان زنجانی توزیع می شود

زنجان-معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ تعداد ۱۸۳ هزار پاکت شیر در بین دانش آموزان زنجانی توزیع می شود.

یعقبوعلی عبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه طی سال گذشته ۱۷۵ هزار پاکت شیر در بین دانش آموزان زنجانی تورزیع شد، اظهار کرد: طی سال جاری بیش از ۱۸۳ هزار پاکت شیر در مدارس استان بین دانش آموزان توزیع می شود و توزیع شیر نسبت به سال گذشته افزایش  یافته است.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان گفت: طی سال گذشته چهار نوبت بیشتر شیر در بین دانش آموزان توزیع شد.

عبادی با بیان اینکه باید در مدارس به تعذیه دانش آموزان توجه شود و در این راستا آموزش و پرورش استان زنجان بر تحقق این امر تاکید جدی دارد، افزود: آموزش و پرورش به دنبال سلامت برای همه دانش آموزان است چرا که در سایه این سلامت و رفاه هست که می توان زندگی خوبی داشت.

وی گفت: آموزش و پرورش بر ارتقای سلامی دانش آموزان تاکید جدی دارد، چرا که اهمیت دادن به بحث سلامت ارتقای سطح  علمی دانش آموزان را به دنبال دارد. 

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: توزیع شیر بین دانش آموزان خود یک مولفه مهم در تامین سلامت دانش آموزان است. 

عبادی افزود: مساله سلامت در مدارس زنجان باید جدی گرفته شود و  آموزش و پرورش به دنبال یک سلامت روانی و اجتماعی برای همه دانش آموزان  باشد چرا که در سایه این سلامت و رفاه هست که می توان زندگی خوبی داشت.

کد خبر 3870723

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =