سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد:

تمرکز ما روی استفاده از جوانان است/ نیم نگاهی به قهرمانی داریم

شناسهٔ خبر: 3872542 -
سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد گفت: توجه ویژه ما در دو بخش تالو و ساندا به جوانان است و تا اینجای لیگ نیز از اعتماد به «بنزین سبز» بهره لازم را برده‌ایم.

علی اسفندیاری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ارزیابی اش از مسابقات لیگ ووشو، با بیان مطلب فوق افزود: در پایان دور گروهی رقابتهای لیگ برتر موفق شدیم به عنوان تیم اول از گروهمان به مرحله بعد صعود کرده و باید تیم خود را تا هفتم اسفندماه آماده حضور در مرحله نیمه نهایی کنیم. 

وی افزود: لیگ برتر ووشو در فصل جاری با جذابیت خاصی دنبال می شود. سطح فنی رقابتها نسبت به سالهای گذشته بالاتر است و در چند مرحله شاهد شکست ووشوکاران عنوان دار و ملی پوش در مقابل جوانان با آتیه لیگ بودیم که این نشان از ووشو با پشتوانه ما می باشد. 

سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد به نتایج این تیم هم اشاره کرد و گفت: تیم ما نسبت به سال قبل تغییرات زیادی داشت و با اعتماد به جوانان، تیم خود را روانه رقابتهای لیگ کردیم. اکنون خوشحالم که این جوانان به خوبی جواب اعتماد ما را داده و نمایشی تحسین برانگیزی در لیگ داشتیم.

اسفندیاری ادامه داد: در رقابتهای اخیر انتخابی دانشجویان در سه وزن، همین جوانان ما به دیدار نهایی راه پیدا کردند و در تالو هم همین شرایط را داشتیم. این نشان دهنده آن است که در انتخاب جوانان خود اشتباه نکرده و نتیجه آن را نیز گرفتیم.

وی در پایان گفت: در مرحله نیمه نهایی کار دشواری برابر پاس ناجا نداریم. هدف ما رسیدن به دیدار نهایی است. پارس جنوبی با داشتن بیشترین نفرات ملی پوش عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده ولی مطمئن باشید با بهره گیری از نیروی جوانی، بهترین مبارزه را در دیدار نهایی مقابل این تیم به نمایش خواهیم گذاشت. 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 10 =