سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:

آیت الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان یار رهبری می شناسیم

شناسهٔ خبر: 3872652 -
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از مهم ترین ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی این بود که یاور و تایید کننده رهبری بودند و ما ایشان را به عنوان یار رهبری می شناسیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس که آیت الله هاشمی رفسنجانی جانشینی فرماندهی کل قوا را بر عهده داشتند تا پایان دفاع مقدس در خدمت ایشان بودیم و از این دوران خاطراتی داریم که با شجاعت تمام و با وجود این که امام ایشان را منع می کردند که از اهواز جلوتر نروند اما ایشان تا خط می آمدند و با اطلاع و شناسایی لازم تدابیری را ابلاغ می کردند تا عملیات ها بهتر پیش برود.

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی توجه ویژه ای به توانمندی دفاعی داشت و نقش اساسی در تثبیت نظام و سازندگی کشور و مراحل مختلف سازندگی جامعه داشتند.

سرلشکر باقری در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: از مهم ترین ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی این بود که یاور و تایید کننده مقام معظم رهبری بودند و این علاقه طرفینی تا آخر ادامه داشت و ما ایشان را به عنوان یار رهبری می شناسیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 9 =