لیگ دسته یک والیبال؛

زورآزمایی عقاب‌ها در اردبیل/ تیم بدون شکست به همدان می‌رود

شناسهٔ خبر: 3872677 -
هفته دوازدهم لیگ دسته یک والیبال در حالی روز چهارشنبه پیگیری می‌شود که دو تیم عقاب سبلان و عقاب تهران در اردبیل به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته پنجم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور جام «شهدای منا» روز چهارشنبه ۲۲ دیماه با هفت دیدار در شهرهای قم، اردبیل، همدان، قزوین، سیرجان، دامغان، کاشان و اصفهان پیگیری خواهد شد.

در گروه یک این رقابت ها و در شهر قم، کریمه تیم انتهای جدولی میزبان مقاومت فرمانداری مهاباد است. مهاباد در هفته یازدهم موفق به شکست سه بر صفر عقاب تهران شد.

مقاومت با ۷ برد و ۲۱ امتیاز در رتبه چهارم جدول است و این تیم که در دور رفت سه بر صفر نماینده قم را شکست داد، در اندیشه کسب یک پیروزی دیگر و افزایش امیدش برای صعود به مرحله پلی آف است.

در دومین مسابقه این گروه در هفته دوازدهم لیگ دسته یک، تیم های عقاب سبلان و عقاب تهران در اردبیل به مصاف یکدیگر می روند. دو تیم سه برد در پرونده کاری دارند و امیدی هم برای صعود به مرحله پلی آف ندارند و برای دفاع از والیبال شهرهای خود به مصاف یکدیگر می روند.

دیدار رفت دو تیم که ۱۷ آذرماه در تهران برگزار شده بود، سه بر دو به سود عقاب تهران به پایان رسید.

تیم اتحاد جوان همدان در سومین مسابقه گروه یک، میزبان شهرداری جوان ارومیه است. نماینده ارومیه تنها تیم این گروه است که صعودش قطعی شده و با ۱۱ برد متوالی در صدر جدول قرار دارد.

اتحاد جوان همدان نیز با ۷ برد و ۲۳ امتیاز در رتبه سوم جدول است و پیروزی در این مسابقه امیدش به صعود را افزایش خواهد داد اما شکست تیم شهرداری جوان ارومیه کار آسانی برایش نخواهد بود. دیدار رفت دو تیم نیز سه بر یک به سود نماینده ارومیه به پایان رسید.

در چهارمین و آخرین مسابقه گروه یک لیگ دسته یک در هفته دوازدهم، تیم سپهر الکتریک قزوین که با ۸ برد ۲۲ امتیاز در رتبه دوم جدول است، میزبان کاله جوان خواهد بود.

کاله جوان که با ۵ برد و ۱۱ امتیاز در رتبه پنجم جدول است، برای صعود به مرحله پلی آف نیاز به پیروزی در دیدارهای پیش رو از جمله مسابقه این هفته دارد. مسابقه رفت دو تیم نیز سه بر دو به سود نماینده قزوین در آمل به پایان رسید.

در گروه دوم که صعود سه تیم فرش محشتم کاشان، رعد پدافند اصفهان و لاستیک بارز کرمان به مرحله پلی آف قطعی شده است، رقابت های پیش رو حساسیت کمتری دارد و تلاش تیم ها برای کسب جایگاه بهتر جدول خواهد بود.

در این گروه تیم فرش محتشم کاشان که با ۹ برد و ۲۶ امتیاز صدرنشین است، میزبان ملوان تهران خواهد بود. ملوانی ها با سه برد و ۱۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول هستند و شکست در این دیدار به منزله ناامیدی از صعود به پلی آف خواهد بود. ملوان در دیدار رفت سه بر یک مغلوب میهمان خود شده بود.

تیم های نیروگاه سیکل ترکیبی دامغان و لاستیک بارز کرمان در دیگر مسابقه این هفته به مصاف هم می روند. نماینده دامغان که اکنون با ۵ برد و ۱۶ امتیاز در جایگاه پنجم جدول است، در صورت کسب پیروزی برابر لاستیک بارز کرمان به رتبه چهارم جدول می رود و امیدش برای صعود به پلی آف نیز بیشتر می شود. نماینده کرمان در دیدار رفت سه بر یک به پیروزی رسید.

در آخرین مسابقه هفته دوازدهم لیگ دسته یک، تیم گل گهر سیرجان میزبان بختیاری ورامین است. گل گهر سیرجان با دو برد و ۸ امتیاز و بختیاری ورامین بدون برد و یک امتیاز در رتبه های هفتم و هشتم جدول هستند و هر دو تیم نیز امیدی برای صعود به پلی آف ندارند.

در گروه دوم لیگ دسته یک، تیم رعد پدافند اصفهان این هفته استراحت دارد.

برنامه کامل دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته یک به شرح زیر است:

گروه اول:

قم، ساعت ۱۶: کریمه قم – مقاومت فرمانداری مهاباد

اردبیل، ساعت ۱۶: عقاب سبلان – عقاب تهران

همدان، ساعت ۱۶: اتحاد جوان همدان – شهرداری جوان ارومیه

قزوین، ساعت ۱۶: سپهر الکتریک قزوین – کاله جوان

گروه دوم:

سیرجان، ساعت ۱۶: گل گهر سیرجان – بختیاری ورامین

دامغان، ساعت ۱۶: نیروگاه سیکل ترکیبی دامغان – لاستیک بارز کرمان

کاشان، ساعت ۱۶: فرش محتشم کاشان – ملوان تهران

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =